Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Artykuły Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii...

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Airbus potwierdza swoją wiodącą pozycję jako dostawca technologii bezpiecznej łączności radiowej dla sektora transportu w Chinach.

Elancourt, 6 maja 2020 r. – Airbus dostarczy technologię bezpiecznej łączności radiowej TETRA dla trzech nowych klientów w Chinach. Niedawno miasta Taiyuan, Luoyang i Xi’A podpisały umowy z Airbusem. Firma jest znana w regionie z dostarczania najnowocześniejszych i niezawodnych urządzeń obsługujących linie metra. Do tej pory ponad 100 chińskich linii metra zostało wyposażonych w rozwiązanie bezpiecznej łączności radiowej TETRA firmy Airbus.

Miasto Taiyuan jest stolicą prowincji Shanxi w północnych Chinach. Otrzyma ono system łączności TETRA złożony z serwerów Taira, stacji bazowych TB3 zapewniających wysokiej jakości pokrycie sieci, małych rozmiarów i lekkich terminali TH1n oraz radiotelefonów mobilnych TMR880i dla linii metra Taiyuan 2. Jest to pierwsza linia metra w tym mieście.

System łączności TETRA dla linii Metra 1 w mieście Luoyang

Airbus dostarczy również stacje bazowe TB3, radiotelefony ręczne TH9 i terminale mobilne TMR880i. Częścią składowa systemu będzie również TETRA Taira Sever. Jest to pierwsza linia metra w Chinach, która będzie wyposażona w wytrzymałe radiotelefony ręczne TH9 firmy Airbus.

Xi’an, stolica prowincji Shaanxi i miasto liczą ponad 8 milionów mieszkańców. Wdrożony zostanie system radiowej łączności składającą się z TETRA Taira Sever, stacji bazowych TB3 oraz terminali TH1n i TMR880i dla linii metra 5.

Marko Tiesmaki, szef regionu Azji i Pacyfiku w Secure Land Communications w firmie Airbus powiedział, iż „Z dumą możemy stwierdzić, że zdobyliśmy zaufanie trzech nowych klientów w Chinach” , a następnie dodał „Nowe umowy potwierdzają naszą wiodącą pozycję na rynku transportowym. Nasi klienci wiedzą, że mogą polegać na bezpiecznej i niezawodnej technologii oraz  na naszym błyskawicznym wsparciu”.

Źródło i fot: securelandcommunications.com

O firmie Airbus

Airbus Logo

Airbus jest światowym liderem w dziedzinie aeronautyki, przemysłu kosmicznego i usług pokrewnych. W roku 2018 wygenerował przychody w wysokości 64 miliardów Euro i zatrudnia około 134 000 pracowników. Airbus oferuje najbardziej wszechstronną gamę samolotów pasażerskich. Airbus jest również europejskim liderem dostarczającym latające cysterny, samoloty bojowe, transportowe i misyjne. Jest takżę jedną z wiodących firm kosmicznych na świecie. W branży helikopterów Airbus zapewnia najbardziej wydajne rozwiązania wiropłatów cywilnych i wojskowych na całym świecie.

O Secure Land Communications (www.securelandcommunications.com)

Secure Land Communications (SLC), jednostka biznesowa Airbusa. SLC oferuje zaawansowane technologie w zakresie komunikacji i współpracy, umożliwiające klientom gromadzenie, przetwarzanie i wdrażanie inteligentnych rozwiązań. Portfolio firmy jest dostosowane do potrzeb profesjonalistów z zakresu bezpieczeństwa publicznego, transportu, użyteczność publicznej i przemysłu. Obejmuje ono zarówno infrastrukturę, urządzenia, aplikacje jak i usługi oparte na technologiach TETRA, TETRAPOL i Broadband. Jako europejski lider i kluczowy gracz międzynarodowy, SLC ma klientów w ponad 80 krajach i zatrudnia około 1150 osób w 17 krajach świata.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń