Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider

Rekomendacje

Stanisław Jaskólski, Senior Consultant (Poland), Selex Elsag

Jestem wiernym czytelnikiem portalu tetraforum.pl od samego początku. Bardzo cenię nie tylko wiadomości o nowościach TETRA oraz informacje „ze świata” (których samodzielne wyszukiwanie byłoby bardzo pracochłonne), lecz również informacje o polskich przetargów publicznych – tetraforum.pl zawsze podaje je natychmiast po danym wydarzeniu, często też są tam informacje trudno dostępne. Bardzo profesjonalna robota, brawo, tak trzymać !

Robert Kościesza, Prezes Digimes

Jako firma zajmującą się dystrybucją i serwisem radiokomunikacyjnego sprzętu pomiarowego postrzegamy portal tetraforum.pl jako kluczowe źródło informacji o potencjalnych nowych klientach. Serwis daje nam dostęp do najważniejszych wydarzeń na polskim i światowym rynku. Polecam odwiedzanie portalu gdyż jest on źródłem wielu ciekawych informacji !

Wojciech Kropiewnicki, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu, RTcom

Serwis tetraforum.pl to najważniejsze źródło informacji o rynku TETRA w Polsce. Aktualne i profesjonalne artykuły to kopalnia wiedzy nie tylko dla ludzi związanych z branżą PMR ale także świetna promocja standardu TETRA, tak niedocenianego w naszym kraju. Doskonałe relacje foto i video z targów i konferencji, newsletter oraz kanał YouTube tworzą idealną mieszankę informacyjną. Takiego serwisu brakowało na naszym rynku od długiego czasu.

Piotr Sobol, Prezes Zarządu NEXRAD Telecom Sp. z o.o.

Jako firma mająca w swoim dorobku kilkanaście dostarczonych i zaimplementowanych na terenie Polski profesjonalnych systemów w standardzie TETRA, postrzegamy portal tetraforum.pl, jako doskonałe źródło informacji branżowych.Serwis ten pozwala nam na bieżąco śledzić rozwijający się w Polsce rynek technologii TETRA wraz ze wszystkimi nowościami technicznymi oraz pokazuje panujące trendy zarówno na rynku krajowym jak i światowym. Gorąco polecam odwiedzenie stron tetraforum.pl wszystkim osobom interesującym się rynkiem systemów profesjonalnej łączności radiowej – to jedyna polska skarbnica informacji.

Stanisław Słowik, Prezes AKSEL Sp. z o.o.

Jako firma aktywnie działająca na rynku systemów radiokomunikacyjnych, w tym TETRA, musimy na bieżąco śledzić sytuację. Portal tetraforum.pl jest dla nas kluczowym źródłem informacji na temat najważniejszych wydarzeń na polskim i światowym rynku. Przejrzysty układ pozwala szybko odnaleźć najważniejsze informacje. Polecamy odwiedzanie portalu tetraforum.pl naszym klientom – tak dotychczasowym, jak i potencjalnym.

Dariusz Wiśniewski, Dyrektor Działu Secure Land Communications firmy Airbus Defence & Space, Airbus Group Polska Sp. z o.o.

Tetraforum.pl to bardzo dobry i potrzebny serwis informacyjny, którego przez wiele lat brakowało w polskim Internecie...

Mariusz Kosiński, Sales Manager Poland Panorama Antennas

Serwis tetraforum.pl jest doskonałym źródłem informacji na temat rynku TETRA w Polsce ...

Jacek Drabik, Country Manager Poland, Motorola Solutions

Portal tetraforum.pl to doskonałe źródło ciekawych i przydatnych informacji na temat branży TETRA..

Aktualnosci

Xian stacja metra

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

0
Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.
Hytera Stacja bazowa TETRA DIB-R5 w wersji Outdoor

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

0
Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową
PGE-Prezes-Wojciech-Dabrowski-www

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

0
Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Dubai-airport-trolley-staff-with-TETRA-radiotelefon-Airbus

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

0
Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
tetra-energa-konsola-dyspozytorska-dgt

System TETRA Energa Operator pomaga w walce z koronawirusem

0
Spółki Grupy Energa, Enspirion przy współpracy z Energa Operator udostępniły 10 sztuk radiotelefonów systemu łączności radiowej TETRA na potrzeby Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego.
Pytania? Zadzwoń