Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider

Rekomendacje

Stanisław Jaskólski, Senior Consultant (Poland), Selex Elsag

Jestem wiernym czytelnikiem portalu tetraforum.pl od samego początku. Bardzo cenię nie tylko wiadomości o nowościach TETRA oraz informacje „ze świata” (których samodzielne wyszukiwanie byłoby bardzo pracochłonne), lecz również informacje o polskich przetargów publicznych – tetraforum.pl zawsze podaje je natychmiast po danym wydarzeniu, często też są tam informacje trudno dostępne. Bardzo profesjonalna robota, brawo, tak trzymać !

Robert Kościesza, Prezes Digimes

Jako firma zajmującą się dystrybucją i serwisem radiokomunikacyjnego sprzętu pomiarowego postrzegamy portal tetraforum.pl jako kluczowe źródło informacji o potencjalnych nowych klientach. Serwis daje nam dostęp do najważniejszych wydarzeń na polskim i światowym rynku. Polecam odwiedzanie portalu gdyż jest on źródłem wielu ciekawych informacji !

Wojciech Kropiewnicki, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu, RTcom

Serwis tetraforum.pl to najważniejsze źródło informacji o rynku TETRA w Polsce. Aktualne i profesjonalne artykuły to kopalnia wiedzy nie tylko dla ludzi związanych z branżą PMR ale także świetna promocja standardu TETRA, tak niedocenianego w naszym kraju. Doskonałe relacje foto i video z targów i konferencji, newsletter oraz kanał YouTube tworzą idealną mieszankę informacyjną. Takiego serwisu brakowało na naszym rynku od długiego czasu.

Piotr Sobol, Prezes Zarządu NEXRAD Telecom Sp. z o.o.

Jako firma mająca w swoim dorobku kilkanaście dostarczonych i zaimplementowanych na terenie Polski profesjonalnych systemów w standardzie TETRA, postrzegamy portal tetraforum.pl, jako doskonałe źródło informacji branżowych.Serwis ten pozwala nam na bieżąco śledzić rozwijający się w Polsce rynek technologii TETRA wraz ze wszystkimi nowościami technicznymi oraz pokazuje panujące trendy zarówno na rynku krajowym jak i światowym. Gorąco polecam odwiedzenie stron tetraforum.pl wszystkim osobom interesującym się rynkiem systemów profesjonalnej łączności radiowej – to jedyna polska skarbnica informacji.

Stanisław Słowik, Prezes AKSEL Sp. z o.o.

Jako firma aktywnie działająca na rynku systemów radiokomunikacyjnych, w tym TETRA, musimy na bieżąco śledzić sytuację. Portal tetraforum.pl jest dla nas kluczowym źródłem informacji na temat najważniejszych wydarzeń na polskim i światowym rynku. Przejrzysty układ pozwala szybko odnaleźć najważniejsze informacje. Polecamy odwiedzanie portalu tetraforum.pl naszym klientom – tak dotychczasowym, jak i potencjalnym.

Dariusz Wiśniewski, Dyrektor Działu Secure Land Communications firmy Airbus Defence & Space, Airbus Group Polska Sp. z o.o.

Tetraforum.pl to bardzo dobry i potrzebny serwis informacyjny, którego przez wiele lat brakowało w polskim Internecie...

Mariusz Kosiński, Sales Manager Poland Panorama Antennas

Serwis tetraforum.pl jest doskonałym źródłem informacji na temat rynku TETRA w Polsce ...

Jacek Drabik, Country Manager Poland, Motorola Solutions

Portal tetraforum.pl to doskonałe źródło ciekawych i przydatnych informacji na temat branży TETRA..

Aktualnosci

Teltronic TETRA RTP-800 modul-radiokomunikacyjny transport

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

0
Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.
Airbus TETRA Server Taira

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

0
Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira
Andrzej Piotrowski na konferencji RadioEXPO 2017 w Warszawie

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

0
Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?
Platforma wiertnicza na Bałtyku system łączności radiowej TETRA

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

0
Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Platforma Lotos Baltic Beta

LOTOS Petrobaltic: Platformy i statki w zasięgu systemu TETRA

0
LOTOS Petrobaltic i Enspirion wspólnie uruchomili w połowie maja stację bazową systemu łączności krytycznej TETRA na platformie wydobywczej Baltic Beta
Pytania? Zadzwoń