Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Artykuły IV spotkanie (28.06.2007)

IV spotkanie (28.06.2007)

 

28 czerwca 2007 r. Instytut Łączności gościł w swojej siedzibie, ponad 50 przedstawicieli instytucji zainteresowanych wymianą doświadczeń oraz popularyzacją w Polsce systemu trankingowego TETRA.

Tematem spotkania było:

TETRA 2007 – aktualności, nowe rozwiązania

W przerwach spotkania można było obejrzeć i zapoznać się z systemem zgodnym ze standardem TETRA, produkcji firmy Rohill a prezentowanym przez firmę Aksel. Cechą charakterystyczną tego systemu jest pełna integracja modułów radiowych różnych standardów: TETRA, MPT1327 oraz konwencjonalnych stacji analogowych. Szczegółowy opis zaprezentowanego rozwiązania znajduje się na stronach www.aksel.com.pl oraz www.rohill.com.

 

Poniżej dostępny jest szczegółowy program spotkania.

Program spotkania

 

Prezentacje ze spotkania

Pobierz w formacie PDF

EURO 2012 – wyzwanie dla łączności radiowej – Piotr Durbajło, MSWiA

Pobierz w formacie PDF Nowości z Kongresu TETRA w Madrycie w relacji Motoroli – Przegląd wybranych prezentacji. Nowe produkty i rozwiązania TETRA MotoroliJacek Piotrowski, Motorola Polska Sp. z o.o.
Pobierz w formacie PDF Nowości EADS Secure Networks na Światowym Kongresie TETRA 2007 w MadrycieDariusz Wiśniewski, EADS
Pobierz w formacie PDF System TETRA w pełni oparty o infrastrukturę IP, zaprezentowany publicznie na kongresie w MadrycieTomasz Rzeszutek, M/A-COM Poland Sp. z o.o.
Pobierz w formacie PDF Nowości technologiczne i nowatorskie rozwiązania w realizowanych projektachAnna Korzec, Teltronic S.A.U
Pobierz w formacie PDF Zarządzanie kryzysami – TETRA i współdziałanie z innymi technologiamiStanisław Jaskólski, SELEX Communications S. p. A.

 

Galeria


Prelegenci Prelegenci Prelegenci Prelegenci
Prelegenci Prelegenci Prelegenci Prelegenci
Prelegenci Prelegenci Prelegenci Prelegenci
Prelegenci Prelegenci Prelegenci Prelegenci
Prelegenci Prelegenci Prelegenci Prelegenci
Prelegenci
[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń