Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Artykuły IV spotkanie (28.06.2007)

IV spotkanie (28.06.2007)

 

28 czerwca 2007 r. Instytut Łączności gościł w swojej siedzibie, ponad 50 przedstawicieli instytucji zainteresowanych wymianą doświadczeń oraz popularyzacją w Polsce systemu trankingowego TETRA.

Tematem spotkania było:

TETRA 2007 – aktualności, nowe rozwiązania

W przerwach spotkania można było obejrzeć i zapoznać się z systemem zgodnym ze standardem TETRA, produkcji firmy Rohill a prezentowanym przez firmę Aksel. Cechą charakterystyczną tego systemu jest pełna integracja modułów radiowych różnych standardów: TETRA, MPT1327 oraz konwencjonalnych stacji analogowych. Szczegółowy opis zaprezentowanego rozwiązania znajduje się na stronach www.aksel.com.pl oraz www.rohill.com.

 

Poniżej dostępny jest szczegółowy program spotkania.

Program spotkania

 

Prezentacje ze spotkania

Pobierz w formacie PDF

EURO 2012 – wyzwanie dla łączności radiowej – Piotr Durbajło, MSWiA

Pobierz w formacie PDF Nowości z Kongresu TETRA w Madrycie w relacji Motoroli – Przegląd wybranych prezentacji. Nowe produkty i rozwiązania TETRA MotoroliJacek Piotrowski, Motorola Polska Sp. z o.o.
Pobierz w formacie PDF Nowości EADS Secure Networks na Światowym Kongresie TETRA 2007 w MadrycieDariusz Wiśniewski, EADS
Pobierz w formacie PDF System TETRA w pełni oparty o infrastrukturę IP, zaprezentowany publicznie na kongresie w MadrycieTomasz Rzeszutek, M/A-COM Poland Sp. z o.o.
Pobierz w formacie PDF Nowości technologiczne i nowatorskie rozwiązania w realizowanych projektachAnna Korzec, Teltronic S.A.U
Pobierz w formacie PDF Zarządzanie kryzysami – TETRA i współdziałanie z innymi technologiamiStanisław Jaskólski, SELEX Communications S. p. A.

 

Galeria


Prelegenci Prelegenci Prelegenci Prelegenci
Prelegenci Prelegenci Prelegenci Prelegenci
Prelegenci Prelegenci Prelegenci Prelegenci
Prelegenci Prelegenci Prelegenci Prelegenci
Prelegenci Prelegenci Prelegenci Prelegenci
Prelegenci
[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń