Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Będzie TETRA w drugiej linii warszawskiego metra

Będzie TETRA w drugiej linii warszawskiego metra

Metro-warszawskie-fot-tines-pl-small.jpgTELTRONIC pozyskał ważny kontrakt TETRA w polskim sektorze transportowym. Polska firma NEWAG, specjalizująca się w produkcji taboru kolejowego, zawarła umowę z TELTRONIC, na dostawę zaawansowanych, pokładowych rozwiązań TETRA dla 2 Linii Metra Warszawskiego.

(9 Lutego 2012) – Po owocnym okresie współpracy i testowania w Metrze Warszawskim, TELTRONIC raz jeszcze wykazał przewagę swojej technologii TETRA na potrzeby sektora transportu szynowego przy okazji realizacji projektu 2 Linii metra w stolicy Polski.

Konsorcjum NEWAG-SIEMENS TRANSPORTATION pozyskało kontrakt na dostawy taboru szynowego dla nowej linii Metra Warszawskiego. Z kolei, polski producent taboru, firma NEWAG, kluczowy lokalny partner konsorcjum, powierzył TELTRONIC dostawę specjalistycznego sprzętu pokładowego dla pierwszych 35 pociągów.

Kontrakt z NEWAG umożliwił TELTRONIC powrót na polski rynek, rynek o dużym potencjale dla producentów TETRA, który niestety nie zanotował w ostatnim okresie spodziewanego wzrostu. Ten ważny kontrakt pozwala również TELTRONIC zachować pozycję lidera w dostawach rozwiązań TETRA na potrzeby ogólnoświatowego sektora transportowego.

O tym, że system TETRA zapewni łączność na terenie drugiej lini metra pisaliśmy wcześniej w artykule TETRA dla miejskich kolei podziemnych

Źródło: www.teltronic.es

O firmie Teltronic.

Teltronic-TETRA_logoTeltronic zajmuje się projektowaniem i produkcją profesjonalnych urządzeń radiokomunikacyjnych od ponad 35 lat.  Firma wytwarza szeroką gamę produktów w różnych technologiach: TETRA, P25, Konwencjonalne PMR, MPT-1327, oraz WiMAX, jednakże gros produkcji koncentruje się na technologii TETRA i P25. Rozwiązania radiotelekomunikacyjne TETRA firmy Teltronic zostały stworzone z myślą o wykorzystaniu w transporcie publicznym np. w metrze, tramwajach, autobusach oraz pociągach.

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń