Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Będzie TETRA w drugiej linii warszawskiego metra

Będzie TETRA w drugiej linii warszawskiego metra

Metro-warszawskie-fot-tines-pl-small.jpgTELTRONIC pozyskał ważny kontrakt TETRA w polskim sektorze transportowym. Polska firma NEWAG, specjalizująca się w produkcji taboru kolejowego, zawarła umowę z TELTRONIC, na dostawę zaawansowanych, pokładowych rozwiązań TETRA dla 2 Linii Metra Warszawskiego.

(9 Lutego 2012) – Po owocnym okresie współpracy i testowania w Metrze Warszawskim, TELTRONIC raz jeszcze wykazał przewagę swojej technologii TETRA na potrzeby sektora transportu szynowego przy okazji realizacji projektu 2 Linii metra w stolicy Polski.

Konsorcjum NEWAG-SIEMENS TRANSPORTATION pozyskało kontrakt na dostawy taboru szynowego dla nowej linii Metra Warszawskiego. Z kolei, polski producent taboru, firma NEWAG, kluczowy lokalny partner konsorcjum, powierzył TELTRONIC dostawę specjalistycznego sprzętu pokładowego dla pierwszych 35 pociągów.

Kontrakt z NEWAG umożliwił TELTRONIC powrót na polski rynek, rynek o dużym potencjale dla producentów TETRA, który niestety nie zanotował w ostatnim okresie spodziewanego wzrostu. Ten ważny kontrakt pozwala również TELTRONIC zachować pozycję lidera w dostawach rozwiązań TETRA na potrzeby ogólnoświatowego sektora transportowego.

O tym, że system TETRA zapewni łączność na terenie drugiej lini metra pisaliśmy wcześniej w artykule TETRA dla miejskich kolei podziemnych

Źródło: www.teltronic.es

O firmie Teltronic.

Teltronic-TETRA_logoTeltronic zajmuje się projektowaniem i produkcją profesjonalnych urządzeń radiokomunikacyjnych od ponad 35 lat.  Firma wytwarza szeroką gamę produktów w różnych technologiach: TETRA, P25, Konwencjonalne PMR, MPT-1327, oraz WiMAX, jednakże gros produkcji koncentruje się na technologii TETRA i P25. Rozwiązania radiotelekomunikacyjne TETRA firmy Teltronic zostały stworzone z myślą o wykorzystaniu w transporcie publicznym np. w metrze, tramwajach, autobusach oraz pociągach.

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?
Pytania? Zadzwoń