Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Będzie TETRA w drugiej linii warszawskiego metra

Będzie TETRA w drugiej linii warszawskiego metra

Metro-warszawskie-fot-tines-pl-small.jpgTELTRONIC pozyskał ważny kontrakt TETRA w polskim sektorze transportowym. Polska firma NEWAG, specjalizująca się w produkcji taboru kolejowego, zawarła umowę z TELTRONIC, na dostawę zaawansowanych, pokładowych rozwiązań TETRA dla 2 Linii Metra Warszawskiego.

(9 Lutego 2012) – Po owocnym okresie współpracy i testowania w Metrze Warszawskim, TELTRONIC raz jeszcze wykazał przewagę swojej technologii TETRA na potrzeby sektora transportu szynowego przy okazji realizacji projektu 2 Linii metra w stolicy Polski.

Konsorcjum NEWAG-SIEMENS TRANSPORTATION pozyskało kontrakt na dostawy taboru szynowego dla nowej linii Metra Warszawskiego. Z kolei, polski producent taboru, firma NEWAG, kluczowy lokalny partner konsorcjum, powierzył TELTRONIC dostawę specjalistycznego sprzętu pokładowego dla pierwszych 35 pociągów.

Kontrakt z NEWAG umożliwił TELTRONIC powrót na polski rynek, rynek o dużym potencjale dla producentów TETRA, który niestety nie zanotował w ostatnim okresie spodziewanego wzrostu. Ten ważny kontrakt pozwala również TELTRONIC zachować pozycję lidera w dostawach rozwiązań TETRA na potrzeby ogólnoświatowego sektora transportowego.

O tym, że system TETRA zapewni łączność na terenie drugiej lini metra pisaliśmy wcześniej w artykule TETRA dla miejskich kolei podziemnych

Źródło: www.teltronic.es

O firmie Teltronic.

Teltronic-TETRA_logoTeltronic zajmuje się projektowaniem i produkcją profesjonalnych urządzeń radiokomunikacyjnych od ponad 35 lat.  Firma wytwarza szeroką gamę produktów w różnych technologiach: TETRA, P25, Konwencjonalne PMR, MPT-1327, oraz WiMAX, jednakże gros produkcji koncentruje się na technologii TETRA i P25. Rozwiązania radiotelekomunikacyjne TETRA firmy Teltronic zostały stworzone z myślą o wykorzystaniu w transporcie publicznym np. w metrze, tramwajach, autobusach oraz pociągach.

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń