Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Na lotnisku w Lublinie będzie budowana wieża pod system TETRA

Na lotnisku w Lublinie będzie budowana wieża pod system TETRA

Jak informuje portal RadioTech.pl, lotnisko w Lublinie ogłosiło przetarg na budowę wieży na potrzeby instalacji anten systemu łączności TETRA oraz anten mikrofalowych. Jak informowaliśmy wcześniej, Port Lotniczy Lublin S.A. wyłonił zwycięzce w ogłoszonym wcześniej przetargu na dostawę systemu łączności TETRA.

Teraz jedynym brakującym elementem całego systemu jest wieża radiokomunikacyjną na której zostaną zainstalowane anteny nadawczo-odbiorcze TETRA oraz mikrofalowe. Zaprojektowana wieża jest konstrukcją strunobetonową o wysokości 30 metrów. Wieża musi być wyposażona w iglicę odgromową, instalację oświetlenia przeszkodowego, dwa pomosty serwisowe, konstrukcję wsporczą do instalacji anten, drabinkę wejściową wraz z systemem zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości oraz drabinkę kablową. – jak można przeczytać w SIWZ i opisie projektu wykonawczego.

Oferty należy składać do 08.08.2012 godziny 15:00 w sekretariacie Portu Lotniczego Lublin S.A.

Szczegóły SIWZ dostępne pod adresem: http://bip.portlotniczy.lublin.pl/tresc.php?artykul=90,

Źródło: http://RadioTech.pl, Fot: Europoles S.A.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji
Pytania? Zadzwoń