Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze SRS Polska zbuduje system TETRA na lotnisku w Łodzi

SRS Polska zbuduje system TETRA na lotnisku w Łodzi

Dwie oferty wpłynęły w przetargu na dostawę systemu wewnętrznej łączności trankingowej dla Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta. Dziś o 12:30 nastąpiło ich otwarcie. Do rywalizacji stanęły firmy: SRS Polska z Sopotu oraz Aksel z Rybnika. Z prostej arytmetyki wynika, że to firma SRS zbuduje system trankingowy TETRA dla lotniska.

 

Ten przetarg miał być dwuetapowy. Zamawiający zapowiedział, że przeprowadzi aukcję elektroniczną, która ostatecznie miała wyłonić zwycięzce. Do przeprowadzenia aukcji niezbędne są jednak trzy ważne oferty, czyli w tym przypadku do dogrywki nie dojdzie.


Kryterium oceny ofert to: 80% cena i 20% gwarancja jakości. Te ostatnie kryterium rozumiane jest jako długość okresu gwarancyjnego, który nie może być krótszy niż 36 miesięcy.


Klasyfikacja ofert

1. Aksel Sp. z o.o. – 1 333 000 zł. netto, 49 miesięcy gwarancji  Uzyskane punkty: 96,33

2. SRS Polska Sp. z o.o. – 1 335 000 zł netto, 60 miesięcy gwarancji Uzyskane punkty: 99,88

Aksel mimo, że zaoferował minimalnie tańsze rozwiązanie to jednak przegrywa na punkty. Firma SRS zaoferowała dłuższą gwarancję i to właśnie ją typujemy jako pretendenta do zwycięstwa. Jedyną niewiadomą jest budżet jaki Zamawiający zamierza przeznaczyć na to zamówienie. Poczekajmy na oficjalne ogłoszenie wyników.

Spółka SRS jest autoryzowanym dystrybutorem infrastruktury DAMM Tetraflex oraz radiotelefonów Sepura.


Źródła: własne, fot: http://lotnisko.lodz.pl/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń