Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze SRS Polska dostarczy radiotelefony Sepura dla KWP w Łodzi

SRS Polska dostarczy radiotelefony Sepura dla KWP w Łodzi

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi rozstrzygnęła przetarg na dostawę radiotelefonów noszonych do pracy w łódzkim policyjnym systemie TETRA. O tym zamówieniu informowaliśmy naszych czytelników w zeszłym miesiącu.

W postępowaniu przetargowym wpłynęła tylko jedna oferta, więc rozstrzygnięcie było jedynie formalnością — zamówienie zrealizuje firma SRS Polska Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor produktów i rozwiązań firmy Sepura w Polsce. Przypomnijmy, że przedmiotem zamówienia były 4 komplety radiotelefonów Sepura STP9000 lub równoważnych z kamuflowanym zestawem bezprzewodowym i 38 kompletów radiotelefonów Sepura STP9000 lub równoważnych z kamuflowanym zestawem przewodowym. Zwycięzca przetargu przeprowadzi też warsztaty dla pięciu osób delegowanych przez Zamawiającego. Ich zakres tematyczny będzie obejmował podstawową wiedzę o budowie radiotelefonów, parametry techniczno-funkcjonalne, programowanie (strojenie) oraz obsługę techniczną i serwisowanie. Zgodnie z warunkami umowy, firma SRS Polska zrealizuje zamówienie w ciągu 42 dni od jej podpisania.

Źródło: www.przetargi.lodzka.policja.gov.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń