Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze SRS Polska dostarczy system TETRA dla GCT

SRS Polska dostarczy system TETRA dla GCT

Terminal Kontenerowy w Gdyni podpisał w piątek dwie umowy z firmą SRS Polska Sp. z o.o. z Gdańska w ramach realizowanego od kilku miesięcy projektu inwestycyjnego „III etap budowy terminalu kontenerowego GCT w Porcie Gdynia – budowa infrastruktury u zakup sprzętu”. Umowy dotyczą Dostawy i instalacji stacji bazowej radiowego systemu łączności wewnętrznej typu TETRA oraz wyposażenia sprzętu służącego do przeładunku kontenerów w urządzenia łączności i transmisji danych.

SRS Polska Sp. z o.o. zaoferowała w pierwszym postępowaniu stację bazową TetraFlex DAMM typu outdoor z czterema nośnymi. To infrastruktura, która już od lat doskonale sprawdza się na terenie terminala, teraz modernizowana w związku z rozwojem jego działalności.

Firma SRS Polska od wielu lat jest partnerem duńskiego producenta DAMM Cellular Systems i ma  na swoim koncie już kilka wdrożonych w kraju systemów łączności standardu TETRA, opartego o  tę infrastrukturę.

Przedmiotem drugiego postępowania była:

  • dostawa 25 sztuk radiotelefonów przenośnych
  • dostawa i montaż 11 sztuk radiotelefonów przewoźnych
  • dostawa i montaż 5 sztuk punktów dostępowych WiFi
  • dostawa 6 sztuk komputerów przenośnych
  • dostawa i montaż 9 sztuk komputerów przewoźnych.

Zgodnie z umową, SRS Polska dostarczy swój główny produkt – terminale TETRA brytyjskiej firmy Sepura. Tym razem będą to modele STP9200 i SRG3900.

Pracownicy GCT od dawna są użytkownikami terminali Sepura i mają na ich temat doskonałą opinię. To urządzenia, które sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach a ich wytrzymałość i niezawodność są główne cechy decydującymi o ich popularności nie tylko w gdyńskim terminalu.

Źródło: SRS Polska

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA.


Wyłącznym dystrybutorem produktów SEPURA w Polsce jest firma SRS Polska.

SRS_Polska_logo_smallhttp://srspolska.pl/

tel.  +48 58 7463612
fax: +48 58 7463612
email: handlowy@srspolska.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń