Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura dostarczy infrastrukturę dla sieci TETRA w Toronto

Sepura dostarczy infrastrukturę dla sieci TETRA w Toronto

Toronto Transit Commission, przedsiębiorstwo transportu publicznego ze stolicy Kanady, wybrało firmę Sepura do dostarczenia infrastruktury sieci TETRA dla zarządzanych przez siebie linii metra i 8 stacji naziemnych. Będzie to pierwsze na terenie Kanady wdrożenie sieci łączności radiowej TETRA w transporcie. Wstępny kontrakt obejmuje także dostawę niewielkiej liczby terminali radiowych do użytku w trakcie budowy systemu, natomiast na resztę terminali jeszcze w tym roku zostanie rozpisany przetarg.

Sieć TETRA zastąpi dotychczas używany przez TTC system analogowy i zmaksymalizuje dostępność oraz niezawodność dzięki zastosowanym w niej redundantnym komponentom. Aby umożliwić płynną migrację, rozwiązanie firmy Sepura zapewni także tymczasowe połączenia oraz interoperację z obecną łącznością radiową, dzięki stacji bazowej TETRA Sepura Systems (dawniej 3T Communications) FR-400, mającej ponad 15 mln godzin przepracowanych w sieciach radiowych.

Steve Cragg, prezes Sepura North America, powiedział: “Przedsiębiorstwo Toronto Transit Commission wkrótce będzie mogło cieszyć się technicznymi i komercyjnymi korzyściami z przyjęcia otwartego standardu TETRA. Wiedza i doświadczenie firmy Sepura w sektorze transportu czyni nas idealnym dostawcą i partnerem na tym rynku pionowym.”

Gordon Watling, dyrektor generalny firmy Sepura, skomentował: “Jest to bardzo ekscytujący okres dla firmy Sepura — teraz już kompleksowego dostawcy rozwiązań TETRA — a ten kontrakt na nowym oraz ważnym dla nas rynku geograficznym demonstruje siłę naszej oferty w Ameryce Północnej. Zrealizowaliśmy w Kanadzie ważne projekty referencyjne, obejmujące kluczowe rynki pionowe: usług, wydobywczy i transportowy, co potwierdza, że TETRA ma na obszarze Ameryki Północnej istotną rolę do odegrania w migracji z systemów analogowych na cyfrowe.

Toronto Transit Commission zarządza trzecim co do wielkości systemem transportu publicznego na świecie, po Nowym Jorku i Meksyku. Przedsiębiorstwo zajmuje się transportem kombinowanym i na szeroką skalę wykorzystuje łączność radiową w kierowaniu przewozami i utrzymaniu. Dziennie na obszarze aglomeracji Toronto z jego usług korzysta 1,6 mln pasażerów.

 

 

 

Źródło: www.sepura.com Fot.: flickr.com/apta_2050

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń