Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze SRS Polska dostarczy system TETRA dla ITS Poznań

SRS Polska dostarczy system TETRA dla ITS Poznań

W dniu 18 września firma SRS Polska Sp. z o.o. z Gdańska podpisała umowę z firmą Siemens Sp. z o.o. na dostawę i montaż systemu łączności TETRA. System będzie oparty o infrastrukturę TetraFlex produkcji duńskiej firmy DAMM i obsłuży 560 terminali mobilnych SEPURA SRG3900, zainstalowanych w pojazdach komunikacji miejskiej w Poznaniu.

Jest to część całościowego projektu Inteligentnego Systemu Transportu Miejskiego w Poznaniu – tzw. ITS, którego przedmiotem jest realizacja systemu zarządzania ruchem drogowym w Poznaniu na obszarze zachodnim miasta. Więcej informacji na stronie http://www.itspoznan.pl/

Wykonawcą całego systemu ITS dla Poznania została, wyłoniona drogą przetargu, firma Siemens, a SRS Polska Sp. z o.o. weźmie udział w projekcie jako dostawca systemu TETRA.

„Cieszy nas bardzo możliwość wzięcia udziału w tak dużym i nowoczesnym przedsięwzięciu. Posiadamy spore doświadczenie we wdrażaniu systemów TETRA a wsparcie holdingu VHF Group, którego jesteśmy częścią oraz wieloletnie partnerstwo z czołowymi dostawcami infrastruktury i terminali radiowych, gwarantuje dostawę klientowi najnowocześniejszego systemu” powiedział Dyrektor Projektu SRS Polska, Robert Mikulski.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Działania 8.3. – Rozwój inteligentnych systemów transportowych – Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013.

Źródło: SRS Polska

O firmie SRS Polska Sp. z o.o. srspolska.pl

SRS Polska logoFirma SRS Polska oferuje rozwiązania radiokomunikacyjne i teleinformatyczne dla potrzeb sektora publicznego, przemysłu, transportu i innych odbiorców. Jest dystrybutorem w Polsce terminali TETRA produkcji Sepura oraz stacji bazowych firmy DAMM w standardzie TETRA

SRS jest również integratorem systemów teleinformatycznych dysponującym doświadczeniem we wdrażaniu systemów w różnorodnych środowiskach dla różnych klientów. Firma tworzy i dostosowuje produkty i oprogramowanie tak, by odpowiadały wymaganiom klientów w różnych segmentach rynku . Wraz z VHF Communication AS jest członkiem VHF Group.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń