Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze SRS Polska dostarczy system TETRA dla ITS Poznań

SRS Polska dostarczy system TETRA dla ITS Poznań

W dniu 18 września firma SRS Polska Sp. z o.o. z Gdańska podpisała umowę z firmą Siemens Sp. z o.o. na dostawę i montaż systemu łączności TETRA. System będzie oparty o infrastrukturę TetraFlex produkcji duńskiej firmy DAMM i obsłuży 560 terminali mobilnych SEPURA SRG3900, zainstalowanych w pojazdach komunikacji miejskiej w Poznaniu.

Jest to część całościowego projektu Inteligentnego Systemu Transportu Miejskiego w Poznaniu – tzw. ITS, którego przedmiotem jest realizacja systemu zarządzania ruchem drogowym w Poznaniu na obszarze zachodnim miasta. Więcej informacji na stronie http://www.itspoznan.pl/

Wykonawcą całego systemu ITS dla Poznania została, wyłoniona drogą przetargu, firma Siemens, a SRS Polska Sp. z o.o. weźmie udział w projekcie jako dostawca systemu TETRA.

„Cieszy nas bardzo możliwość wzięcia udziału w tak dużym i nowoczesnym przedsięwzięciu. Posiadamy spore doświadczenie we wdrażaniu systemów TETRA a wsparcie holdingu VHF Group, którego jesteśmy częścią oraz wieloletnie partnerstwo z czołowymi dostawcami infrastruktury i terminali radiowych, gwarantuje dostawę klientowi najnowocześniejszego systemu” powiedział Dyrektor Projektu SRS Polska, Robert Mikulski.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Działania 8.3. – Rozwój inteligentnych systemów transportowych – Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013.

Źródło: SRS Polska

O firmie SRS Polska Sp. z o.o. srspolska.pl

SRS Polska logoFirma SRS Polska oferuje rozwiązania radiokomunikacyjne i teleinformatyczne dla potrzeb sektora publicznego, przemysłu, transportu i innych odbiorców. Jest dystrybutorem w Polsce terminali TETRA produkcji Sepura oraz stacji bazowych firmy DAMM w standardzie TETRA

SRS jest również integratorem systemów teleinformatycznych dysponującym doświadczeniem we wdrażaniu systemów w różnorodnych środowiskach dla różnych klientów. Firma tworzy i dostosowuje produkty i oprogramowanie tak, by odpowiadały wymaganiom klientów w różnych segmentach rynku . Wraz z VHF Communication AS jest członkiem VHF Group.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń