Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze SRS Polska Sp. z o.o. uruchamia system TETRA na Lotnisku Olsztyn -...

SRS Polska Sp. z o.o. uruchamia system TETRA na Lotnisku Olsztyn – Mazury

Spółka SRS Polska zakończyła wdrażanie systemu łączności w standardzie TETRA na kolejnym lotnisku. Tym razem system oparty na infrastrukturze DAMM TetraFlex i terminalach Sepura STP9000 i SRG3900 dostarczono dla Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach.

Kontrakt obejmował zaprojektowanie, dostawę, instalację i uruchomienie całego systemu. Stacja bazowa to wersja outdoor z dwiema nośnymi, która doskonale sprawdza się już na innych lotniskach. System wyposażony jest w rejestrator rozmów, stanowisko dyspozytorskie oraz pakiet aplikacji umożliwiający sprawne i efektywne zarządzanie. Dostawa obejmowała również niezbędny sprzęt komputerowy i sieciowy, jak i specjalistyczne akcesoria, m.in. ochronniki słuchu z interfejsami.

Podobnie sprawdzonym produktem są dostarczone terminale TETRA produkcji brytyjskiej firmy Sepura. Pracownicy lotniska w Szymanach pracować będą na terminalach noszonych STP9000 oraz zainstalowanych w pojazdach terminalach mobilnych SRG3900. W strefach specjalnych wykorzystywane będą terminale w wykonaniu iskrobezpiecznym STP8X.

Terminale firmy Sepura zaczynają cieszyć się coraz większą popularnością wśród polskich użytkowników, są od dawna obecne na polskich lotniskach, terminalach kontenerowych, w transporcie publicznym, w zakładach przemysłowych i w służbach publicznych. Wśród użytkowników cieszą się doskonałą opinią a o ich popularności decyduje wytrzymałość, niezawodność a szczególne doskonała jakość audio.

System łączności radiowej TETRA to dopiero początek współpracy SRS Polska Sp. z o.o. z lotniskiem, o czym świadczy kolejna umowa podpisana w konsorcjum SRS Polska i gdyńską firmą CONSPARK Sp. z o.o. na dostawę wraz z montażem urządzeń do kontroli ruchu lotniczego na tym lotnisku.

Źródło: SRS Polska

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA.


Wyłącznym dystrybutorem produktów SEPURA w Polsce jest firma SRS Polska.

SRS_Polska_logo_smallhttp://srspolska.pl/

tel.  +48 58 7463612
fax: +48 58 7463612
email: handlowy@srspolska.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń