Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze SRS Polska Sp. z o.o. uruchamia system TETRA na Lotnisku Olsztyn -...

SRS Polska Sp. z o.o. uruchamia system TETRA na Lotnisku Olsztyn – Mazury

Spółka SRS Polska zakończyła wdrażanie systemu łączności w standardzie TETRA na kolejnym lotnisku. Tym razem system oparty na infrastrukturze DAMM TetraFlex i terminalach Sepura STP9000 i SRG3900 dostarczono dla Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach.

Kontrakt obejmował zaprojektowanie, dostawę, instalację i uruchomienie całego systemu. Stacja bazowa to wersja outdoor z dwiema nośnymi, która doskonale sprawdza się już na innych lotniskach. System wyposażony jest w rejestrator rozmów, stanowisko dyspozytorskie oraz pakiet aplikacji umożliwiający sprawne i efektywne zarządzanie. Dostawa obejmowała również niezbędny sprzęt komputerowy i sieciowy, jak i specjalistyczne akcesoria, m.in. ochronniki słuchu z interfejsami.

Podobnie sprawdzonym produktem są dostarczone terminale TETRA produkcji brytyjskiej firmy Sepura. Pracownicy lotniska w Szymanach pracować będą na terminalach noszonych STP9000 oraz zainstalowanych w pojazdach terminalach mobilnych SRG3900. W strefach specjalnych wykorzystywane będą terminale w wykonaniu iskrobezpiecznym STP8X.

Terminale firmy Sepura zaczynają cieszyć się coraz większą popularnością wśród polskich użytkowników, są od dawna obecne na polskich lotniskach, terminalach kontenerowych, w transporcie publicznym, w zakładach przemysłowych i w służbach publicznych. Wśród użytkowników cieszą się doskonałą opinią a o ich popularności decyduje wytrzymałość, niezawodność a szczególne doskonała jakość audio.

System łączności radiowej TETRA to dopiero początek współpracy SRS Polska Sp. z o.o. z lotniskiem, o czym świadczy kolejna umowa podpisana w konsorcjum SRS Polska i gdyńską firmą CONSPARK Sp. z o.o. na dostawę wraz z montażem urządzeń do kontroli ruchu lotniczego na tym lotnisku.

Źródło: SRS Polska

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA.


Wyłącznym dystrybutorem produktów SEPURA w Polsce jest firma SRS Polska.

SRS_Polska_logo_smallhttp://srspolska.pl/

tel.  +48 58 7463612
fax: +48 58 7463612
email: handlowy@srspolska.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń