Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Przetarg na system TETRA na lotnisku w Lublinie

Przetarg na system TETRA na lotnisku w Lublinie

Lublin-lotnisko-wyglad-terminala-pasazerskiego-small.jpgLotnisko w Lublinie ogłosiło przetarg na „Dostawę i instalację systemu radiowej łączności dyspozytorskiej w technologii TETRA”. Jest to kolejne w tym roku lotnisko, po Modlinie, które swój system łączności zbuduje w oparciu o najlepszą i najbardziej niezawodną technologię radiową dostępną na rynku. Dostawa systemu odbędzie się w trybie „pod klucz”. Na wykonawcy spoczywa obowiązek przygotowania uzgodnień formalnych z UKE i uzyskania wymagane prawem pozwolenia na użytkowanie częstotliwości radiowych.

System ma obsługiwać dwa kanały radiowe a moc sygnału na złączu antenowym stacji bazowej ma być nie mniejsza niż 10 Wat.
Zamówienie obejmuje dostawę 40 radiotelefonów ręcznych z pełną klawiaturą numeryczną, 4 radiotelefonów ATEX, 4 stacjonarne oraz 16 przewoźnych, co daje w sumie 64 sztuki.
Zamawiający wymaga dostarczenia API systemu TETRA celem integracji z systemami IT eksploatowanymi na lotnisku.

Należy wnieść wadium w wysokości 30 000 zł przed upływem terminu składania ofert, który przypada na dzień 12.03.2012 godz. 15:30

Szczegóły przetargu dostępne są pod adresem: http://bip.portlotniczy.lublin.pl/tresc.php?artykul=76

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na naszej stronie, zapisz się do Newslettera (wystarczy podać swój adres e-mail patrz na prawo!).

Lotnisko-Lublin-logotyp.pngPort Lotniczy Lublin-Świdnik http://www.airport.lublin.pl/ ma zostać otwarty jesienią tego roku. Wtedy też mają ruszyć połączenia lotnicze, których siatkę poznamy w maju. Koszt inwestycji szacuje się od 350 do 400 milionów a uroczystość podpisania aktu erekcyjnego miała miejsce 15 listopada 2010 roku Budowa podzielona została na 2 etapy. Pierwszy to:  budowa terminala pasażerskiego o przepustowości 1 mln pasażerów rocznie, płyta postojowa samolotów z zapleczem technicznym, itp. Drugi etap przewiduje dalszą rozbudowę terminala pasażerskiego do przepustowości 3.2 mln pasażerów.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń