Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Przetarg na system TETRA na lotnisku w Lublinie

Przetarg na system TETRA na lotnisku w Lublinie

Lublin-lotnisko-wyglad-terminala-pasazerskiego-small.jpgLotnisko w Lublinie ogłosiło przetarg na „Dostawę i instalację systemu radiowej łączności dyspozytorskiej w technologii TETRA”. Jest to kolejne w tym roku lotnisko, po Modlinie, które swój system łączności zbuduje w oparciu o najlepszą i najbardziej niezawodną technologię radiową dostępną na rynku. Dostawa systemu odbędzie się w trybie „pod klucz”. Na wykonawcy spoczywa obowiązek przygotowania uzgodnień formalnych z UKE i uzyskania wymagane prawem pozwolenia na użytkowanie częstotliwości radiowych.

System ma obsługiwać dwa kanały radiowe a moc sygnału na złączu antenowym stacji bazowej ma być nie mniejsza niż 10 Wat.
Zamówienie obejmuje dostawę 40 radiotelefonów ręcznych z pełną klawiaturą numeryczną, 4 radiotelefonów ATEX, 4 stacjonarne oraz 16 przewoźnych, co daje w sumie 64 sztuki.
Zamawiający wymaga dostarczenia API systemu TETRA celem integracji z systemami IT eksploatowanymi na lotnisku.

Należy wnieść wadium w wysokości 30 000 zł przed upływem terminu składania ofert, który przypada na dzień 12.03.2012 godz. 15:30

Szczegóły przetargu dostępne są pod adresem: http://bip.portlotniczy.lublin.pl/tresc.php?artykul=76

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na naszej stronie, zapisz się do Newslettera (wystarczy podać swój adres e-mail patrz na prawo!).

Lotnisko-Lublin-logotyp.pngPort Lotniczy Lublin-Świdnik http://www.airport.lublin.pl/ ma zostać otwarty jesienią tego roku. Wtedy też mają ruszyć połączenia lotnicze, których siatkę poznamy w maju. Koszt inwestycji szacuje się od 350 do 400 milionów a uroczystość podpisania aktu erekcyjnego miała miejsce 15 listopada 2010 roku Budowa podzielona została na 2 etapy. Pierwszy to:  budowa terminala pasażerskiego o przepustowości 1 mln pasażerów rocznie, płyta postojowa samolotów z zapleczem technicznym, itp. Drugi etap przewiduje dalszą rozbudowę terminala pasażerskiego do przepustowości 3.2 mln pasażerów.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń