Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura dostarczy 2 tys. radiotelefonów dla policji z RPA

Sepura dostarczy 2 tys. radiotelefonów dla policji z RPA

Firma Sepura otrzymała kontrakt na dostawę radiotelefonów przewoźnych dla policji z RPA (SAPS) w prowincji Gauteng. Kontrakt ten, zdobyty przez Altara, jednego z partnerów firmy Sepura na obszarze RPA oraz Verstay, zakłada dostarczenie około 2 tysięcy radiotelefonów SRG3900 w przeciągu kolejnych dwóch lat.

Pokonawszy mocną konkurencję, urządzenia SRG3900 zwyciężyły ostatecznie w tym obszernym przetargu, głównie za sprawą swojej ponadprzeciętnej mocy nadawczej — 10 W — największej spośród wszystkich radiotelefonów TETRA. Pomoże to policji z Gauteng osiągnąć maksymalne pokrycie sygnałem na swoim terenie.

“Jesteśmy usatysfakcjonowani możliwością zmaksymalizowania potencjału naszej obecnej infrastruktury poprzez zainstalowanie radiotelefonów Sepura SRG3900 w naszych pojazdach,” powiedział brygadier Gordon Bosman z SAPS. “Dokonaliśmy naszego wyboru po gruntownych testach i oczekujemy, że będziemy z tego czerpać korzyści w nadchodzących latach.”

“Oczywiście, jesteśmy niezwykle zadowoleni z nawiązania długoterminowego partnerstwa z SAPS po tak konkurencyjnym procesie przetargowym,” powiedział Emanuele Algieri, dyrektor regionalny firmy Sepura. “Prowincja Gauteng, w której znajdują się miasta Johannesburg i Tshwane (wcześniej Pretoria) pokrywa rozległy obszar, lliczy 12,3 mln mieszkańców i charakteryzuje się falistym ukształtowaniem terenu, w którym SRG3900 będzie się spisywać znakomicie.”

“Patrzymy teraz w przyszłość i na możliwość budowy naszych relacji z SAPS w ramach pierwszorzędnej obsługi klienta, z której Sepura jest znana.”

Źródło: www.sepura.com, Fot.: flickr.com / Evan Bench

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń