Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura dostarczy 2 tys. radiotelefonów dla policji z RPA

Sepura dostarczy 2 tys. radiotelefonów dla policji z RPA

Firma Sepura otrzymała kontrakt na dostawę radiotelefonów przewoźnych dla policji z RPA (SAPS) w prowincji Gauteng. Kontrakt ten, zdobyty przez Altara, jednego z partnerów firmy Sepura na obszarze RPA oraz Verstay, zakłada dostarczenie około 2 tysięcy radiotelefonów SRG3900 w przeciągu kolejnych dwóch lat.

Pokonawszy mocną konkurencję, urządzenia SRG3900 zwyciężyły ostatecznie w tym obszernym przetargu, głównie za sprawą swojej ponadprzeciętnej mocy nadawczej — 10 W — największej spośród wszystkich radiotelefonów TETRA. Pomoże to policji z Gauteng osiągnąć maksymalne pokrycie sygnałem na swoim terenie.

“Jesteśmy usatysfakcjonowani możliwością zmaksymalizowania potencjału naszej obecnej infrastruktury poprzez zainstalowanie radiotelefonów Sepura SRG3900 w naszych pojazdach,” powiedział brygadier Gordon Bosman z SAPS. “Dokonaliśmy naszego wyboru po gruntownych testach i oczekujemy, że będziemy z tego czerpać korzyści w nadchodzących latach.”

“Oczywiście, jesteśmy niezwykle zadowoleni z nawiązania długoterminowego partnerstwa z SAPS po tak konkurencyjnym procesie przetargowym,” powiedział Emanuele Algieri, dyrektor regionalny firmy Sepura. “Prowincja Gauteng, w której znajdują się miasta Johannesburg i Tshwane (wcześniej Pretoria) pokrywa rozległy obszar, lliczy 12,3 mln mieszkańców i charakteryzuje się falistym ukształtowaniem terenu, w którym SRG3900 będzie się spisywać znakomicie.”

“Patrzymy teraz w przyszłość i na możliwość budowy naszych relacji z SAPS w ramach pierwszorzędnej obsługi klienta, z której Sepura jest znana.”

Źródło: www.sepura.com, Fot.: flickr.com / Evan Bench

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń