Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura dostarczy 2 tys. radiotelefonów dla policji z RPA

Sepura dostarczy 2 tys. radiotelefonów dla policji z RPA

Firma Sepura otrzymała kontrakt na dostawę radiotelefonów przewoźnych dla policji z RPA (SAPS) w prowincji Gauteng. Kontrakt ten, zdobyty przez Altara, jednego z partnerów firmy Sepura na obszarze RPA oraz Verstay, zakłada dostarczenie około 2 tysięcy radiotelefonów SRG3900 w przeciągu kolejnych dwóch lat.

Pokonawszy mocną konkurencję, urządzenia SRG3900 zwyciężyły ostatecznie w tym obszernym przetargu, głównie za sprawą swojej ponadprzeciętnej mocy nadawczej — 10 W — największej spośród wszystkich radiotelefonów TETRA. Pomoże to policji z Gauteng osiągnąć maksymalne pokrycie sygnałem na swoim terenie.

“Jesteśmy usatysfakcjonowani możliwością zmaksymalizowania potencjału naszej obecnej infrastruktury poprzez zainstalowanie radiotelefonów Sepura SRG3900 w naszych pojazdach,” powiedział brygadier Gordon Bosman z SAPS. “Dokonaliśmy naszego wyboru po gruntownych testach i oczekujemy, że będziemy z tego czerpać korzyści w nadchodzących latach.”

“Oczywiście, jesteśmy niezwykle zadowoleni z nawiązania długoterminowego partnerstwa z SAPS po tak konkurencyjnym procesie przetargowym,” powiedział Emanuele Algieri, dyrektor regionalny firmy Sepura. “Prowincja Gauteng, w której znajdują się miasta Johannesburg i Tshwane (wcześniej Pretoria) pokrywa rozległy obszar, lliczy 12,3 mln mieszkańców i charakteryzuje się falistym ukształtowaniem terenu, w którym SRG3900 będzie się spisywać znakomicie.”

“Patrzymy teraz w przyszłość i na możliwość budowy naszych relacji z SAPS w ramach pierwszorzędnej obsługi klienta, z której Sepura jest znana.”

Źródło: www.sepura.com, Fot.: flickr.com / Evan Bench

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń