Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Komenda Stołeczna Policji zleca naprawę radiotelefonów TETRA

Komenda Stołeczna Policji zleca naprawę radiotelefonów TETRA

Komenda Stołeczna Policji ogłosiła przetarg na naprawę radiotelefonów przenośnych MOTOROLA TETRA. Zlecenie zostało podzielone na trzy części i obejmuje modele MTP 300 (na zdjęciu), MTP 700, MTP 850. O ile z modelami 700 i 850 nie powinno być problemów ze znalezieniem chętnych firm oferujących serwis tych modeli to znalezienie części do wysłużonej już „trzysetki” może być kłopotliwe. To właśnie MTP 300 zostały wprowadzone do polskiej Policji jako pierwsze radiotelefony TETRA. Służą nieprzerwanie już prawie 15 lat! Solidna i trwała obudowa oraz wysoka jakość wykonania radiotelefonu przysporzyła mu wielu zwolenników wśród stróżów prawa.

Aby złożyć ofertę w przetargu należy wykazać się należycie wykonanym serwisem radiotelefonów TETRA za kwotę minimum 100 tys. złotych.

Zwycięzca przetargu będzie zobowiązany:

  • wykonać analizę techniczną (kontrola techniczna i wizualna) urządzenia wraz ze sporządzeniem opisu uszkodzenia i możliwość naprawy,
  • przeprowadzić testy urządzenia przed i po naprawie,
  • przeprowadzić czyszczenie i dezynfekcję urządzenia,
  • wymienić uszkodzone elementy urządzenia.

Do obowiązków wykonawcy będzie należeć też odbiór i zwrot urządzeń. Umowa serwisowa zostanie zawarta na 12 miesięcy a szacowany, maksymalny wolumen napraw przedstawia się następująco:

Typ MTP 300 – 25 szt.,
Typ MTP 700 – 50 szt.,
Typ MTP 850 – 25 szt.

 

Termin składania ofert upływa dnia 9 października 2013 r. o godzinie 10:00.

 

Źródło: http://przetargi.policja.waw.pl/…

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń