Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Komenda Stołeczna Policji zamawia radiotelefony TETRA, EDACS oraz akcesoria DMR

Komenda Stołeczna Policji zamawia radiotelefony TETRA, EDACS oraz akcesoria DMR

Policja-przed-stadionem-narodowym-Euro-2012-small.jpgKomenda Stołeczna Policji ogłosiła przetarg na dostawę radiotelefonów TETRA, EDACS oraz adapterów do radiotelefonów Mototrbo DP3601. Jest to kolejny przetarg na radiotelefony TETRA, które wzmocnią zdolność policji do koordynowania swoich działań podczas EURO 2012.

Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wartość wadium na wszystkie trzy części zamówienia to 12 000 zł. Termin składania ofert upływa dnia 25 kwietnia 2012 o godzinie 12:00.

Szczegółowe przedmioty dostawy to:

  • 145 kompletów radiotelefonów w standardzie TETRA typ MTP850 lub równoważny. W zestawie powinny znaleźć się:  dwa akumulatory 2100mAh Li-Ion wraz z ładowarką, klips do pasa, mikrofonogłośnik oraz słuchawka do niego. Wymagany jest też jeden zestaw do programowania radiotelefonów.
  • 7 kompletów radiotelefonu przewoźnego standardu EDACS, typ M7100IP MAHG-SUMXX 450-512 MHz lub równoważny. Zestaw musi składać się m.in. z: interfejsu radiowego MAHG-ED EDACS, manipulatora, mikrofonu standardowego z przyciskiem nadawania, zestaw instalacyjny do pojazdu.
  • 200 sztuk adapterów do radiotelefonu DP3601, które zapewnią możliwość podłączenia i prawidłową pracę zestawów podkaskowych firm CeoTronics i Savox, które posiada policja.

 

Szczegóły przetargu znajdziesz tutaj:

http://przetargi.policja.waw.pl/portal/zam/153/18490/Dostawa_radiotelefonow_wraz_z_akcesoriami_dla_KSP.html

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń