Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Komenda Stołeczna Policji zamawia radiotelefony TETRA, EDACS oraz akcesoria DMR

Komenda Stołeczna Policji zamawia radiotelefony TETRA, EDACS oraz akcesoria DMR

Policja-przed-stadionem-narodowym-Euro-2012-small.jpgKomenda Stołeczna Policji ogłosiła przetarg na dostawę radiotelefonów TETRA, EDACS oraz adapterów do radiotelefonów Mototrbo DP3601. Jest to kolejny przetarg na radiotelefony TETRA, które wzmocnią zdolność policji do koordynowania swoich działań podczas EURO 2012.

Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wartość wadium na wszystkie trzy części zamówienia to 12 000 zł. Termin składania ofert upływa dnia 25 kwietnia 2012 o godzinie 12:00.

Szczegółowe przedmioty dostawy to:

  • 145 kompletów radiotelefonów w standardzie TETRA typ MTP850 lub równoważny. W zestawie powinny znaleźć się:  dwa akumulatory 2100mAh Li-Ion wraz z ładowarką, klips do pasa, mikrofonogłośnik oraz słuchawka do niego. Wymagany jest też jeden zestaw do programowania radiotelefonów.
  • 7 kompletów radiotelefonu przewoźnego standardu EDACS, typ M7100IP MAHG-SUMXX 450-512 MHz lub równoważny. Zestaw musi składać się m.in. z: interfejsu radiowego MAHG-ED EDACS, manipulatora, mikrofonu standardowego z przyciskiem nadawania, zestaw instalacyjny do pojazdu.
  • 200 sztuk adapterów do radiotelefonu DP3601, które zapewnią możliwość podłączenia i prawidłową pracę zestawów podkaskowych firm CeoTronics i Savox, które posiada policja.

 

Szczegóły przetargu znajdziesz tutaj:

http://przetargi.policja.waw.pl/portal/zam/153/18490/Dostawa_radiotelefonow_wraz_z_akcesoriami_dla_KSP.html

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń