Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze 10 nowych anten TETRA/EDACS dla stołecznej policji

10 nowych anten TETRA/EDACS dla stołecznej policji

Wydział Teleinformatyki Komendy Stołecznej Policji (KSP) ogłosił przetarg na zakup 10 anten szerokopasmowych do łączności radiowej. Mają to być anteny ASD-051S na pasmo 370–470 MHz lub podobne o tych samych parametrach. Nowe anteny będą obsługiwać zarówno system TETRA jak i EDACS. Specjaliście z KSP chcą zakupić uniwersalny produkt, który obsłuży dwa systemy bez konieczności fizycznego montażu dwóch anten.

Dostarczone anteny powinny posiadać między innymi następujące parametry elektryczne:

  • Zakres częstotliwości pracy: 380–383 MHz, 390–393 MHz, 450–453 MHz, 460–463 MHz. Warto zauważyć, że dwa pierwsze zakresy są przeznaczone dla systemów TETRA dla Policji i innych służb, natomiast pozostałe dwa — dla łączności analogowej w służbach podlegających MSWiA (m.in. EDACS)
  • Współczynnik fali stojącej (SWR) w paśmie pracy: <=1,5
  • Długość elektryczna: ½ fali
  • Charakterystyka promieniowania: dookólna w pionie, ósemkowa w poziomie
  • Zysk energetyczny: 2,15 dBi
  • Złącze antenowe: N-50

Termin składania ofert upływa 10 września br. Oferty będą oceniane wyłącznie względem ceny, a zwycięzca przetargu na realizację zamówienia będzie miał 7 dni od daty podpisania umowy.

 


Źródło: przetargi.policja.waw.pl

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń