Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Radiotelefony TETRA z firmy Aksel w stołecznej policji podczas Euro2012

Radiotelefony TETRA z firmy Aksel w stołecznej policji podczas Euro2012

Spółka Aksel, wiodący integrator profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w Polsce, dostarczyła Komendzie Stołecznej Policji w Warszawie radiotelefony pracujące w standardzie TETRA. W ramach zrealizowanego zamówienia, firma Aksel dostarczyła 145 kompletów radiotelefonów TETRA MTP850 firmy Motorola Solutions wraz z osprzętem (antena, akumulator, ładowarka biurkowa jednopozycyjna, zaczep do pasa, mikrofonogłośniki, dokumentacja w języku polskim oraz słuchawka).

Przedmiotem dostawy był też zestaw do programowania radiotelefonów z możliwością aktualizacji starszych wersji firmware. Sprzęt o wartości ponad 777 tys. zł został zakupiony specjalnie w celu wzmocnienia możliwości operacyjnych stołecznej policji podczas zakończonego niedawno turnieju Euro 2012.

Obecnie radiotelefony są wykorzystywane do codziennych działań operacyjnych przez stołecznych policjantów. Zakupienie zaawansowanego sprzętu łączności TETRA było ważnym elementem w zabezpieczeniu turnieju Euro 2012.

Źródło: http://www.aksel.com.pl/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń