Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Radiotelefony TETRA z firmy Aksel w stołecznej policji podczas Euro2012

Radiotelefony TETRA z firmy Aksel w stołecznej policji podczas Euro2012

Spółka Aksel, wiodący integrator profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w Polsce, dostarczyła Komendzie Stołecznej Policji w Warszawie radiotelefony pracujące w standardzie TETRA. W ramach zrealizowanego zamówienia, firma Aksel dostarczyła 145 kompletów radiotelefonów TETRA MTP850 firmy Motorola Solutions wraz z osprzętem (antena, akumulator, ładowarka biurkowa jednopozycyjna, zaczep do pasa, mikrofonogłośniki, dokumentacja w języku polskim oraz słuchawka).

Przedmiotem dostawy był też zestaw do programowania radiotelefonów z możliwością aktualizacji starszych wersji firmware. Sprzęt o wartości ponad 777 tys. zł został zakupiony specjalnie w celu wzmocnienia możliwości operacyjnych stołecznej policji podczas zakończonego niedawno turnieju Euro 2012.

Obecnie radiotelefony są wykorzystywane do codziennych działań operacyjnych przez stołecznych policjantów. Zakupienie zaawansowanego sprzętu łączności TETRA było ważnym elementem w zabezpieczeniu turnieju Euro 2012.

Źródło: http://www.aksel.com.pl/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń