Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze AKSEL z najlepszą ofertą na radiotelefony TETRA dla krakowskiej policji

AKSEL z najlepszą ofertą na radiotelefony TETRA dla krakowskiej policji

Rybnicka spółka AKSEL złożyła najlepszą ofertą na radiotelefony TETRA dla krakowskiej policji. Na początku lutego br. małopolska KWP opublikowała przetarg pt.:  „Dostawa radiotelefonów pracujących w systemie łączności radiowej w standardzie TETRA wraz z akcesoriami oraz zestawami do programowania.” Policjanci zakupią w sumie aż 761 nowych radiotelefonów TETRA różnego typu.

Po wymaganym terminie realizacji zamówienia (42 dni) można być pewnym, że policjanci chcą mieć radiotelefony przed Światowymi Dniami Młodzieży, które mają się odbyć w Krakowie w dniach od 26 do 31 lipca 2016.

Szczegółowy przedmiot zamówienia obejmuje dostawę 611 kompletów radiotelefonów przenośnych (z prawem opcji na 131 sztuk). Jako spełniające wymagania podano modele SEPURA STP9000 i Motorola MTP3250. Znakomita część radiotelefonów zostanie dostarczona z adapterem Hirose 12 PIN dedykowanym do złącza akcesoriów. Ponadto dostarczonych zostanie 10 radiotelefonów biurkowych (np: SRG3900, MTM5200 lub równoważne) oraz 140 w wersji przewoźnej. Całość zamówienia dopełnią 2 komplety do programowania.

Swoje oferty złożyły następujące firmy:

  • AKSEL Sp. z o.o. – 1 726 783,47 zł brutto (48 m-cy gwarancji),
  • Siltec Sp. z o.o. – 1 966 955,45 zł brutto (48 m-cy gwarancji),
  • IP Connect Sp. z o.o. – 2 518 336,37 zł brutto (48 m-cy gwarancji),

Źródło: malopolska.policja.gov.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń