Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Nowe radiotelefony TETRA dla łódzkiej Policji

Nowe radiotelefony TETRA dla łódzkiej Policji

Cała branża radiokomunikacyjna czeka na wyniki przetargu na modernizację systemu TETRA w Łodzi a tymczasem łódzcy policjanci ogłosili przetarg na zakup radiotelefonów DMR, TETRA oraz telefaksów. Przypominamy, że 15 kwietnia informowaliśmy o wpłynięciu trzech ofert od firm gotowych do wykonania modernizacji.

Po niemal dwóch miesiącach od tamtej pory nadal nie ma informacji o rozstrzygnięciu. Być może w tym tygodniu uda nam się dowiedzieć czegoś nowego w tej sprawie. Tymczasem łódzka policja zamawia radiotelefony DMR oraz TETRA.

Przedmiotem przetargu są:

1. Radiotelefon przewoźny DM3601 z zestawem do programowania – 5 kompletów,

2. Radiotelefon przenośny MTP850 (lub równoważny) z zestawem do programowania – 30 kompletów.

Oferowany sprzęt DMR musi być kompatybilny z infrastrukturą firmy Motorola, w tym ze stacjami retransmisyjnymi DR3000. Radiotelefony TETRA muszą wspierać szyfrowanie SCK TEA 1 zgodne z aktualnie stosowanym w systemie DIMETRA wer. 3.8 pracującym w Łodzi.

Termin składania oferty upływa dnia 20 czerwca 2013 o godzinie 9:00. Wadium nie jest wymagane.

Źródło: KWP Łódź

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń