Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Nowe radiotelefony TETRA dla łódzkiej Policji

Nowe radiotelefony TETRA dla łódzkiej Policji

Cała branża radiokomunikacyjna czeka na wyniki przetargu na modernizację systemu TETRA w Łodzi a tymczasem łódzcy policjanci ogłosili przetarg na zakup radiotelefonów DMR, TETRA oraz telefaksów. Przypominamy, że 15 kwietnia informowaliśmy o wpłynięciu trzech ofert od firm gotowych do wykonania modernizacji.

Po niemal dwóch miesiącach od tamtej pory nadal nie ma informacji o rozstrzygnięciu. Być może w tym tygodniu uda nam się dowiedzieć czegoś nowego w tej sprawie. Tymczasem łódzka policja zamawia radiotelefony DMR oraz TETRA.

Przedmiotem przetargu są:

1. Radiotelefon przewoźny DM3601 z zestawem do programowania – 5 kompletów,

2. Radiotelefon przenośny MTP850 (lub równoważny) z zestawem do programowania – 30 kompletów.

Oferowany sprzęt DMR musi być kompatybilny z infrastrukturą firmy Motorola, w tym ze stacjami retransmisyjnymi DR3000. Radiotelefony TETRA muszą wspierać szyfrowanie SCK TEA 1 zgodne z aktualnie stosowanym w systemie DIMETRA wer. 3.8 pracującym w Łodzi.

Termin składania oferty upływa dnia 20 czerwca 2013 o godzinie 9:00. Wadium nie jest wymagane.

Źródło: KWP Łódź

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń