Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze KARISMA Radiokomunikacja dostarczy radiotelefony dla krakowskiej KWP

KARISMA Radiokomunikacja dostarczy radiotelefony dla krakowskiej KWP

Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie rozstrzygnęła przetarg na dostawę radiotelefonów noszonych TETRA oraz zestawu do ich programowania. Terminale będą pracować w systemie TETRA, opartym o infrastrukturę Dimetra firmy Motorola Solutions, aktualnie wykorzystywanym przez krakowską policję. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma KARISMA Radiokomunikacja Łukasz Wojtanowicz z Wieliczki.

Przedmiotem zamówienia była dostawa:

  • 55 kpl. radiotelefonów noszonych TETRA MTP3250 lub równoważnych. Ukompletowanie obejmuje: antenę TETRA/GPS, 2 akumulatory Li-ion 2150 mAh, klips do pasa 50 mm, dwustanowiskową ładowarkę biurkową 230 V i stosowne dokumenty. Radiotelefony muszą posiadać oprogramowanie układowe (firmware) współpracujące z systemem Dimetra v. 3.8, stopień ochrony IP54, wbudowany moduł GPS, kolorowy wyświetlacz, możliwość wysyłania krótkich wiadomości tekstowych i SDS oraz obsługę maskowania korespondencji SCK TEA1. Ponadto muszą współpracować z urządzeniem do ładowania kluczy szyfrujących KVL3000.
  • 1 szt. radiotelefonu TETRA MTP3250 lub równoważnego z ukompletowaniem jak wyżej, wraz z zestawem do programowania radiotelefonów noszonych standardu TETRA Motorola Customer Programming Software (CPS z TEA1) lub równoważnego.

Do zamawiającego oprócz zwycięskiej oferty wpłynęły jeszcze dwie, złożone przez firmy ELNEX Dariusz Józef Nowak i GREEN POINT Sp. z o.o., które zdobyły odpowiednio 83,42 i 87,04 punktu, podczas gdy ofercie firmy KARISMA przyznano 95 punktów. Wszyscy uczestnicy przetargu zaoferowali 36-miesięczną gwarancję na sprzęt, więc różnice w punktacji odnoszą się wyłącznie do ceny ofert.

Źródło: malopolska.policja.gov.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń