Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Flash Service dostarczy pierwsze radiotelefony MTP3000 dla Portu w Rotterdamie

Flash Service dostarczy pierwsze radiotelefony MTP3000 dla Portu w Rotterdamie

Firma Flash Service otrzymała pierwsze na świecie zamówienie na najnowsze radiotelefony Motoroli z serii MTP3000. Podczas niedawnego Światowego Kongresu TETRA w Dubaju Motorola prezentowała je jako bezpieczniejsze, wytrzymalsze i łatwiejsze w użyciu. Seria MTP3000 przynosi znaczne ulepszenia w jakości dźwięku i zasięgu łączności.

Motorola przyznała to zamówienie firmie Flash Service w związku z otrzymanym wcześniej zleceniem dostarczenia systemu TETRA dla terminala EMO (Europees Massagoed-Overslagbedrijf) zlokalizowanego w Maasvlakte, nowej części portu w Rotterdamie. W systemie tym ma pracować ponad 250 radiotelefonów.

Premiera MTP3000 oznacza również, że Motorola zaprzestanie produkcji niektórych z obecnych modeli radiotelefonów. Z początkiem 2013 roku wycofane zostaną MTH800 i CEP400, lecz nadal będą dostępne akcesoria i części zamienne oraz serwis.

 

Źródło: flash-services.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń