Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Motorola dostarczy terminale dla norweskich strażaków i obrony cywilnej

Motorola dostarczy terminale dla norweskich strażaków i obrony cywilnej

Motorola Solutions zwyciężyła w ostatnim przetargu rozpisanym przez Dyrekcję ds. Łączności Kryzysowej (DNK), podległą Ministerstwu Sprawiedliwości Norwegii. Jego przedmiotem była dostawa terminali TETRA dla norweskiej straży pożarnej, w ramach końcowych dwóch faz wdrażania ogólnokrajowej sieci Nødnett, oraz dla norweskiej obrony cywilnej w całym kraju.

Łącznie Motorola dostarczy obydwu organizacjom co najmniej 7300 ręcznych radiotelefonów MTP3250 i MTP850Ex oraz przewoźnych MTM5400. Model MTP3250 charakteryzuje się najwyższą czułością na rynku (o 2 dB względem innych radiotelefonów TETRA) i podobnie jak cała seria MTP3000 zapewnia ponadprzeciętną jakość dźwięku, optymalny poziom głośności i czysty odsłuch nawet w najhałaśliwszym otoczeniu. Iskrobezpieczny MTP850Ex posiada z kolei certyfikaty ATEX i IECEx, alarm upadkowy (Man Down) i duże przyciski umożliwiające jego obsługę w rękawicach, więc stanowi idealny wybór dla strażaków pracujących w niebezpiecznym środowisku. Przewoźny radiotelefon MTM5400 może z kolei pełnić rolę bramki lub przekaźnika DMO i wspiera technologię szybkiej transmisji danych w sieci TETRA — TEDS.

Ten kontrakt umacnia wiodącą pozycję firmy Motorola Solutions na rynku rozwiązań TETRA. Jej usługi, produkty i aplikacje są obecnie wykorzystywane w 120 krajach na całym świecie.

„Jako główny kontrahent w projekcie Nødnet — nowym ogólnokrajowym systemie komunikacji dla norweskich służb bezpieczeństwa publicznego, mamy mocną pozycję w Norwegii. Jesteśmy zaszczyceni faktem, że strażacy po raz kolejny wybrali nasze urządzenia radiowe TETRA oraz tym, że norweska obrona cywilna także sięgnęła po nasze przyjazne dla użytkownika terminale. Jesteśmy całkowicie zaangażowani w dostarczanie rozwiązań odpowiadających ich potrzebom i wspieranie ich łączności o znaczeniu krytycznym,” skomentował Manuel Torres, starszy wiceprezes ds. sprzedaży w sektorze rządowym w regionie Europy i Afryki.

Źródło: newsroom.motorolasolutions.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń