Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Radiotelefony Sepura dla norweskich policjantów i celników

Radiotelefony Sepura dla norweskich policjantów i celników

Firma Sepura, wraz ze swoim partnerem dystrybucyjnym VHF Communications, została wybrana na dostawcę terminali radiowych TETRA dla Nødnett, norweskiej ogólnokrajowej sieci łączności dla służb bezpieczeństwa publicznego.

Dyrekcja ds. Łączności Kryzysowej (DNK), rządowa agencja odpowiedzialna za rozwój Nødnett, wybrała radiotelefony ręczne STP8X i STP9000 oraz przewoźne SRG3900 po skrupulatnym przeanalizowaniu dostępnych na rynku terminali pod kątem jakości, ceny i łatwości użytkowania. Sprzęt trafi do norweskich policjantów i celników z północnej, zachodniej i centralnej Norwegii — regionów uwzględnionych w 3, 4 i 5 fazie wdrożenia sieci Nødnett.

Gjermund Torp, kierownik ds. kluczowych klientów w VHF Communications, skomentował: „Nødnett wybrała VHF Communications i Sepurę po rygorystycznym i wnikliwym procesie oceny. Ta decyzja stawia nasze firmy pośród głównych dostawców dla Nødnett, potwierdza naszą wiodącą pozycję rynkową w sektorze prywatnym w krajach nordyckich i jeszcze bardziej umacnia długoletnie i pomyślne partnerstwo pomiędzy naszymi przedsiębiorstwami. Jesteśmy zaangażowani w zapewnianie klientom satysfakcji na najwyższym poziomie i gwarantujemy, że będziemy kontynuować zaspokajanie potrzeb norweskich służb bezpieczeństwa publicznego w zakresie radiokomunikacji”.

W imieniu firmy Sepura wypowiedział się Lars-Magnus Gustafsson, starszy menedżer ds. rozwoju biznesowego: „Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z faktu, że Sepura może przyczynić się do rozwoju Nødnett, jednej z najnowocześniejszych sieci TETRA w Europie i sztandarowego elementu norweskiej strategii bezpieczeństwa narodowego. Jest to jak dotąd największy kontrakt VHF Communications w Norwegii, a jego przyznanie świadczy o pewności i zaufaniu, jakie DNK ma dla naszych wielokrotnie nagradzanych terminali”.

Źródło: www.sepura.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń