Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Radiotelefony Sepura dla norweskich policjantów i celników

Radiotelefony Sepura dla norweskich policjantów i celników

Firma Sepura, wraz ze swoim partnerem dystrybucyjnym VHF Communications, została wybrana na dostawcę terminali radiowych TETRA dla Nødnett, norweskiej ogólnokrajowej sieci łączności dla służb bezpieczeństwa publicznego.

Dyrekcja ds. Łączności Kryzysowej (DNK), rządowa agencja odpowiedzialna za rozwój Nødnett, wybrała radiotelefony ręczne STP8X i STP9000 oraz przewoźne SRG3900 po skrupulatnym przeanalizowaniu dostępnych na rynku terminali pod kątem jakości, ceny i łatwości użytkowania. Sprzęt trafi do norweskich policjantów i celników z północnej, zachodniej i centralnej Norwegii — regionów uwzględnionych w 3, 4 i 5 fazie wdrożenia sieci Nødnett.

Gjermund Torp, kierownik ds. kluczowych klientów w VHF Communications, skomentował: „Nødnett wybrała VHF Communications i Sepurę po rygorystycznym i wnikliwym procesie oceny. Ta decyzja stawia nasze firmy pośród głównych dostawców dla Nødnett, potwierdza naszą wiodącą pozycję rynkową w sektorze prywatnym w krajach nordyckich i jeszcze bardziej umacnia długoletnie i pomyślne partnerstwo pomiędzy naszymi przedsiębiorstwami. Jesteśmy zaangażowani w zapewnianie klientom satysfakcji na najwyższym poziomie i gwarantujemy, że będziemy kontynuować zaspokajanie potrzeb norweskich służb bezpieczeństwa publicznego w zakresie radiokomunikacji”.

W imieniu firmy Sepura wypowiedział się Lars-Magnus Gustafsson, starszy menedżer ds. rozwoju biznesowego: „Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z faktu, że Sepura może przyczynić się do rozwoju Nødnett, jednej z najnowocześniejszych sieci TETRA w Europie i sztandarowego elementu norweskiej strategii bezpieczeństwa narodowego. Jest to jak dotąd największy kontrakt VHF Communications w Norwegii, a jego przyznanie świadczy o pewności i zaufaniu, jakie DNK ma dla naszych wielokrotnie nagradzanych terminali”.

Źródło: www.sepura.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń