Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Belgijska policja wybrała radiotelefony Sepura

Belgijska policja wybrała radiotelefony Sepura

Lokale Politie Antwerpen (LPA) — jedna z największych formacji policyjnych w Belgii, postanowiła wyposażyć swoich funkcjonariuszy w radiotelefony noszone STP9000 firmy Sepura. Wybór ten został dokonany po sześciomiesięcznym okresie ewaluacyjnym, podczas którego użytkownicy przetestowali szereg radiotelefonów pochodzących od różnych producentów.

Przetarg na wspomniane radiotelefony wygrał Abiom, długoletni belgijski partner firmy Sepura. W ramach zamówienia zostanie również dostarczone oprogramowanie Radio Manager 2 firmy Sepura. Jest to skalowalne narzędzie do zarządzania flotą radiotelefonów, umożliwiające ich błyskawiczne programowanie lokalnie lub zdalnie.

Policja z Antwerpii zdecydowała się na radiotelefony STP9000 ze względu na ich wytrzymałość, stopień ochrony IP67, pojemność baterii oraz szeroką gamę akcesoriów. Ponadto, intuicyjny interfejs użytkownika STP9000 spełnił sprecyzowane wymagania, jakie postawiła LPA.

Bernd Vleugels, główny inspektor LPA, skomentował: „Po gruntownej analizie i przeprowadzeniu testów terenowych, nasi funkcjonariusze nie wahali się nad wyborem radiotelefonów Sepura STP9000. W szczególności byli pod wrażeniem jakości dźwięku, solidności, pojemności baterii oraz wyboru dostępnych akcesoriów”. Vleugels pochlebnie wypowiedział się także o elastyczności, jaką charakteryzuje się Radio Manager 2: „Każda jednostka ma specjalnie dostosowane ustawienia w zależności od swojej roli, a możliwość szybkiego oraz prostego skonfigurowania radiotelefonów zaoszczędza nam sporo czasu i pieniędzy”.

Bas de Grood, dyrektor generalny Abiom, powiedział: „Jest to bardzo prestiżowe dla nas zamówienie. Będziemy ściśle współpracować z firmą Sepura i LPA aby zagwarantować, że migracja na nowy sprzęt radiowy, która ma się zakończyć w połowie przyszłego roku, przebiegła płynnie i pomyślnie”.

Źródło: www.sepura.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

RadioPartners z kontraktem na serwis policyjnego systemu TETRA w Łodzi

Firma RadioPartners będzie serwisować system radiowy TETRA należący do łódzkiej Policji.

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową
Pytania? Zadzwoń