Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Łódzka policja dokupuje radiotelefony TETRA

Łódzka policja dokupuje radiotelefony TETRA

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi ogłosiła przetarg na dostawę radiotelefonów przenośnych TETRA.  Przedmiotem zamówienia jest 12 sztuk radiotelefonów Motorola MTP850 lub równoważnych.

W przypadku zaoferowania przez Wykonawcę radiotelefonu równoważnego, Zamawiający zastrzega, że to na Wykonawcy będzie spoczywał obowiązek udowodnienia, że  zaproponowany radiotelefon jest równoważny do określonego w SIWZ.

Policjanci zastrzegają sobie również prawo do przetestowania zaoferowanego radiotelefonu równoważnego, aby potwierdzić jego kompatybilność z infrastrukturą Motorola Dimetra IP 3.8 oraz np. w zakresie szyfrowania.

 

Wśród wymaganych akcesoriów w zestawie z radiotelefonem znajdują się: 3 akumulatory Li-Ion, antena elastyczna, futerał, ładowarka jednopozycyjna, mikrofonogłośnik z przyciskiem „Emergency” oraz dokumentacja techniczna. Wymagany okres gwarancji to 36 miesięcy.

Termin składania ofert przypada na 17 września 2012, godzina 10:00.

Źródło i fot: http://www.przetargi.lodzka.policja.gov.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń