Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Łódzka policja dokupuje radiotelefony TETRA

Łódzka policja dokupuje radiotelefony TETRA

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi ogłosiła przetarg na dostawę radiotelefonów przenośnych TETRA.  Przedmiotem zamówienia jest 12 sztuk radiotelefonów Motorola MTP850 lub równoważnych.

W przypadku zaoferowania przez Wykonawcę radiotelefonu równoważnego, Zamawiający zastrzega, że to na Wykonawcy będzie spoczywał obowiązek udowodnienia, że  zaproponowany radiotelefon jest równoważny do określonego w SIWZ.

Policjanci zastrzegają sobie również prawo do przetestowania zaoferowanego radiotelefonu równoważnego, aby potwierdzić jego kompatybilność z infrastrukturą Motorola Dimetra IP 3.8 oraz np. w zakresie szyfrowania.

 

Wśród wymaganych akcesoriów w zestawie z radiotelefonem znajdują się: 3 akumulatory Li-Ion, antena elastyczna, futerał, ładowarka jednopozycyjna, mikrofonogłośnik z przyciskiem „Emergency” oraz dokumentacja techniczna. Wymagany okres gwarancji to 36 miesięcy.

Termin składania ofert przypada na 17 września 2012, godzina 10:00.

Źródło i fot: http://www.przetargi.lodzka.policja.gov.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń