Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Łódzka KWP zamawia noszone i przewoźne radiotelefony TETRA

Łódzka KWP zamawia noszone i przewoźne radiotelefony TETRA

Komenda Wojewódzkiej Policji w Łodzi ogłosiła przetarg na dostawę sprzętu łączności dla swoich potrzeb. Wśród przedmiotów zamówienia znalazły się radiotelefony noszone i przewoźne TETRA oraz ładowarki do nich.

Przetarg jest podzielony na części, na które przyjmowane są osobne zamówienia:

  • 45 kpl. radiotelefonów noszonych TETRA — Motorola MTP 850 lub równoważnych i 4 szt. ładowarek sześciostanowiskowych do takich radiotelefonów.
  • 10 kpl. radiotelefonów przewoźnych TETRA — Motorola MTM 800E lub równoważnych.
  • 5 szt. ładowarek sześciostanowiskowych do radiotelefonów MTP 850.

Dostarczone radiotelefony TETRA powinny współpracować z infrastrukturą eXTRAS v. 4.1.16.0 AIE TEA1 pracującą obecnie w Łodzi w zakresie m.in. szyfrowania SCK TEA 1, wysyłania/odbierania wiadomości SDS i pozwalać na ładowanie kluczy maskujących przy pomocy urządzenia KVL 3000 posiadanego przez łódzką KWP. W przypadku zaoferowania radiotelefonów równoważnych do wymienionych wyżej, zamawiający zastrzega sobie prawo do sprawdzenia, czy funkcjonują one poprawnie z wykorzystywanym przez niego systemem TETRA.

Oferty w przetargu można składać do 8 sierpnia br. do godz. 09:00. Jedynym kryterium ich oceny będzie najniższa cena. Na zrealizowanie dostawy sprzętu wyszczególnionego w zamówieniu wykonawca będzie miał 30 dni od daty podpisania umowy.

Źródło: www.przetargi.lodzka.policja.gov.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń