Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Łódzka KWP zamawia noszone i przewoźne radiotelefony TETRA

Łódzka KWP zamawia noszone i przewoźne radiotelefony TETRA

Komenda Wojewódzkiej Policji w Łodzi ogłosiła przetarg na dostawę sprzętu łączności dla swoich potrzeb. Wśród przedmiotów zamówienia znalazły się radiotelefony noszone i przewoźne TETRA oraz ładowarki do nich.

Przetarg jest podzielony na części, na które przyjmowane są osobne zamówienia:

  • 45 kpl. radiotelefonów noszonych TETRA — Motorola MTP 850 lub równoważnych i 4 szt. ładowarek sześciostanowiskowych do takich radiotelefonów.
  • 10 kpl. radiotelefonów przewoźnych TETRA — Motorola MTM 800E lub równoważnych.
  • 5 szt. ładowarek sześciostanowiskowych do radiotelefonów MTP 850.

Dostarczone radiotelefony TETRA powinny współpracować z infrastrukturą eXTRAS v. 4.1.16.0 AIE TEA1 pracującą obecnie w Łodzi w zakresie m.in. szyfrowania SCK TEA 1, wysyłania/odbierania wiadomości SDS i pozwalać na ładowanie kluczy maskujących przy pomocy urządzenia KVL 3000 posiadanego przez łódzką KWP. W przypadku zaoferowania radiotelefonów równoważnych do wymienionych wyżej, zamawiający zastrzega sobie prawo do sprawdzenia, czy funkcjonują one poprawnie z wykorzystywanym przez niego systemem TETRA.

Oferty w przetargu można składać do 8 sierpnia br. do godz. 09:00. Jedynym kryterium ich oceny będzie najniższa cena. Na zrealizowanie dostawy sprzętu wyszczególnionego w zamówieniu wykonawca będzie miał 30 dni od daty podpisania umowy.

Źródło: www.przetargi.lodzka.policja.gov.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń