Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Łódzka KWP zamawia 12 radiotelefonów Motorola MTP850

Łódzka KWP zamawia 12 radiotelefonów Motorola MTP850

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi ogłosiła przetarg na dostawę radiotelefonów i sprzętu łączności. Zamówienie składa się z dwóch części, na które dopuszcza się składanie osobnych ofert. Łączna wartość zamówienia nie przekracza 130 tys. euro.

Część 1

12 kompletów radiotelefonów noszonych Motorola MTP850 lub równoważnych. Radiotelefony muszą spełniać m.in. następujące kryteria:

  • praca w zakresie częstotliwości 380–400 MHz, także w trybie DMO,
  • szyfrowanie SCK TEA 1 zgodne z aktualnie stosowanym w systemie DIMETRA wer. 3.8 pracującym w Łodzi,
  • firmware obsługujący TEA 1 zgodnie z aktualnie stosowanym w systemie DIMETRA wer. 3.8, obsługiwany przez urządzenie do programowania kluczy szyfrowych KVL 3000 ver. 4.01.24.

Zestaw akcesoriów do każdego radiotelefonu: zestaw N/O, trzy akumulatory li-ion, antena, ładowarka, futerał i klips do pasa, mikrofonogłośnik z przyciskiem “emergency”, komplet dokumentacji i karta gwarancyjna.
Jeden zestaw do strojenia i programowania wymienionych radiotelefonów.

Okres gwarancji na cały sprzęt ma wynosić 36 miesięcy.


Część 2

4 sztuki switchy dostępowych z PoE Cisco Catalyst 2960S-24PS-L z wersją oprogramowania 12.2(55)SE3 (C2960S-UNIVERSALK9-M) lub równoważnych. Okres gwarancji ma wynosić 24 miesiące.

Termin składania ofert upływa 22 sierpnia br. o godzinie 9:00. Oferty będą oceniane wyłącznie pod kątem ceny.

Źródło: www.przetargi.lodzka.policja.gov.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?
Pytania? Zadzwoń