Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Łódzka Policja zamawia serwis pogwarancyjny swojego systemu TETRA

Łódzka Policja zamawia serwis pogwarancyjny swojego systemu TETRA

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi ogłosiła przetarg na świadczenie usług serwisu pogwarancyjnego systemu trankingowego w standardzie TETRA. Przedmiotem zamówienia serwis systemu TETRA produkcji Sepura Systems o nazwie handlowej eXTRAS ver. 5.1.130.0 AIE TEA1. W ramach zawartej umowy wykonawca wykona pierwszy przegląd całej infrastruktury systemu najpóźniej 30 dni od podpisania umowy, drugi – po roku od podpisania umowy a trzeci – najpóźniej 30 dni przed upływem 24-miesięcznego okresu trwania umowy.

Warto nadmienić, iż w roku 2013 firma RadioPartners z Warszawy wykonała modernizację ówczesnej infrastruktury radiowej Motorola Dimetra IP do sprzętu firmy Sepura Systems (dawniej 3T Communications). Modernizacja miała na celu zwiększenie pojemności i niezawodności dotychczasowego systemu, wprowadzenie nowych usług oraz ograniczenie wydatków na serwis. Podczas modernizacji część radiowa została rozszerzona o dodatkowe częstotliwości, dzięki czemu każda ze stacji bazowych zyskała dodatkowo 4 szczeliny czasowe, co przyczyniło się do zwiększenia pojemności.

System składa się trzech stacji bazowych TETRA eXTRAS FR400 każda z 4 nośnymi, Centrali systemu z interfejsami do centrali telefonicznej PABX,zewnętrznych systemów pakietowej transmisji danych,  krótkich wiadomości tekstowych, oraz ośmiu analogowych stacji bazowych MTR2000. Serwis będzie objęty również centralny serwer rejestratora korespondencji z 12 klientami, podsystemu nadzoru i monitorowania pracy systemu, jedenastu konsol dyspozytorskich z serwerem SICS-NET konsol, podsystemu szyfrowania interfejsu radiowego z serwerem kluczy.  Wszystkie elementy systemu spięte są wydzieloną siecią eXTRAS LAN/WAN wykorzystującą zasoby LAN/WAN KWP Łódź lub zewnętrznych operatorów.

Oferty należy składać drogą elektroniczną do dnia 6 grudnia 2019 roku o godzinie 10:00. O wyborze zdecyduje cena brutto (60%), oraz czas usunięcia awarii (40%).

Źródło: https://platformazakupowa.pl/transakcja/…

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń