Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Kopalnia Bełchatów dokupuje radiotelefony TETRA

Kopalnia Bełchatów dokupuje radiotelefony TETRA

PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z siedzibą w Bełchatowie opublikowała przetarg na zakup i dostawę radiotelefonów TETRA. System TETRA w KWB Bełchatów wykorzystywany jest od 2011 roku m. in. przez służby utrzymania ruchu, ochrony zakładu, ochrony przeciwpożarowej i transportu. Zakład w Bełchatowie jest niekwestionowanym liderem wśród polskich kopalń węgla brunatnego. Jest to największa kopalnia odkrywkowa w Polsce i jedna z największych w Europie. Wielkość złóż i osiągane wydobycie stawiają go wśród największych europejskich dostawców tego surowca energetycznego.

Wdrożenie cyfrowego systemu TETRA przeprowadziła firma Consortia, dostarczając cztery stacje bazowe, konsole dyspozytorskie, interfejsy do współpracy z istniejącym radiowym systemem analogowym i telefonicznym oraz część sprzętu abonenckiego (terminale firmy MOTOROLA).

Obecne zamówienie zakłada dostarczenie ponad 100 sztuk radiotelefonów TETRA różnego typu, wśród nich:

– Radiotelefon MOTOROLA MTM5400 DESK TETRA – 2 sztuki,

– Radiotelefon TETRA model MTM5400 – 25 sztuk,

– Radiotelefon TETRA MOTOROLA MTP3550 – 56 sztuk,

– Radiotelefon TETRA MOTOROLA MTP3500 – 20 sztuk.

Wykonawca ma dostarczyć dla 2 stanowisk moduł programowy (Release Pack) do oprogramowania CPS Plus v7.3 zgodny z wersją oprogramowania wewnętrznego dostarczonych radiotelefonów. Wykonawca w cenę oferty ma również wliczyć dwudniowy instruktaż w formie warsztatów dla dwóch osób służb technicznych Zamawiającego z konfigurowania radiotelefonów z wykorzystaniem oprogramowania CPS Plus.

Przedmiot zamówienia nie jest podzielony na części. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na wszystkie pozycje asortymentowe. Niezłożenie oferty choćby na jedną pozycję skutkować będzie odrzuceniem oferty. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium.

Zamawiający po dokonaniu oceny ofert – w celu wyboru najkorzystniejszej oferty przewiduje przeprowadzenie aukcji elektronicznej (jeżeli zostaną złożone co najmniej 2 oferty niepodlegające odrzuceniu).

Oferty można składać do 13.06.2019 do godziny 12:00.

Źródło: https://swpp2.gkpge.pl/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń