Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Indonezyjska kopalnia węgla wybrała system TETRAFlex od DAMM

Indonezyjska kopalnia węgla wybrała system TETRAFlex od DAMM

Druga co do wielkości indonezyjska kopalnia węgla BUMA wybrała firmę DAMM w celu dostarczenia infrastruktury TETRA, aby zapewnić komunikację w sytuacjach krytycznych mogących wystąpić w kopalni odkrywkowej w Kideco.

Firma, zajmująca się głównie produkcją węgla ma zasadniczy cel – zapewnienie wiarygodnej oraz niezawodnej komunikacji w każdej chwili. Pracownicy oraz menadżerowie w kopalniach węgla codziennie dokonują wartych milionów dolarów decyzji, które są kluczowe dla rozwoju firmy. Dlatego tak ważne jest zapewnienie wiarygodności oraz niezawodności przepływu informacji.

Dla zapewnienia niezawodnej komunikacji, firma DAMM dostarczy wielostrefowy system TETRAflex zawierający stacje bazowe TETRA z podwójnymi nośnymi, system dyspozytorski, bramy komunikacyjne VoIP oraz system Group Bridge, który pozwoli na zintegrowanie nowego, cyfrowego systemu z analogową łącznością radiową, która nadal funkcjonuje w wielu indonezyjskich kopalniach.

Aplikacja do pozycjonowania AVL pochodząca od zewnętrznego dostawcy, została również zintegrowana do całego systemu komunikacyjnego. Jednym z wymogów było dostarczenie aplikacji klienckiej TETRA na system Android (TETRA Soft Terminal), która umożliwia uzyskanie połączenia z dowolnym użytkownikiem systemu TETRA z poziomu smartfona podłączonego do sieci lokalnej Wi-Fi.

 

DAMM jest reprezentowana w Indonezji przez swojego autoryzowanego partnera, firmę Wellracom Group. S. Jagyantama, Dyrektor Zarządzający Wellracom Group, powiedział: „DAMM posiada udokumentowane doświadczenie w branży górniczej. Wyzwaniem w górnictwie, nie tylko w Indonezji jest zapewnienie niezawodnej komunikacji w trybie 24/7, aby zminimalizować zakłócenia w pracy. System DAMM TetraFlex oparty całkowicie na szkielecie sieci IP oferuje niezawodne, zdecentralizowaną strukturę i zapewnia łatwy dostęp z otwartym interfejsem API.

 

Źródło: damm.dk

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń