Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Indonezyjska kopalnia węgla wybrała system TETRAFlex od DAMM

Indonezyjska kopalnia węgla wybrała system TETRAFlex od DAMM

Druga co do wielkości indonezyjska kopalnia węgla BUMA wybrała firmę DAMM w celu dostarczenia infrastruktury TETRA, aby zapewnić komunikację w sytuacjach krytycznych mogących wystąpić w kopalni odkrywkowej w Kideco.

Firma, zajmująca się głównie produkcją węgla ma zasadniczy cel – zapewnienie wiarygodnej oraz niezawodnej komunikacji w każdej chwili. Pracownicy oraz menadżerowie w kopalniach węgla codziennie dokonują wartych milionów dolarów decyzji, które są kluczowe dla rozwoju firmy. Dlatego tak ważne jest zapewnienie wiarygodności oraz niezawodności przepływu informacji.

Dla zapewnienia niezawodnej komunikacji, firma DAMM dostarczy wielostrefowy system TETRAflex zawierający stacje bazowe TETRA z podwójnymi nośnymi, system dyspozytorski, bramy komunikacyjne VoIP oraz system Group Bridge, który pozwoli na zintegrowanie nowego, cyfrowego systemu z analogową łącznością radiową, która nadal funkcjonuje w wielu indonezyjskich kopalniach.

Aplikacja do pozycjonowania AVL pochodząca od zewnętrznego dostawcy, została również zintegrowana do całego systemu komunikacyjnego. Jednym z wymogów było dostarczenie aplikacji klienckiej TETRA na system Android (TETRA Soft Terminal), która umożliwia uzyskanie połączenia z dowolnym użytkownikiem systemu TETRA z poziomu smartfona podłączonego do sieci lokalnej Wi-Fi.

 

DAMM jest reprezentowana w Indonezji przez swojego autoryzowanego partnera, firmę Wellracom Group. S. Jagyantama, Dyrektor Zarządzający Wellracom Group, powiedział: „DAMM posiada udokumentowane doświadczenie w branży górniczej. Wyzwaniem w górnictwie, nie tylko w Indonezji jest zapewnienie niezawodnej komunikacji w trybie 24/7, aby zminimalizować zakłócenia w pracy. System DAMM TetraFlex oparty całkowicie na szkielecie sieci IP oferuje niezawodne, zdecentralizowaną strukturę i zapewnia łatwy dostęp z otwartym interfejsem API.

 

Źródło: damm.dk

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń