Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Indonezyjska kopalnia węgla wybrała system TETRAFlex od DAMM

Indonezyjska kopalnia węgla wybrała system TETRAFlex od DAMM

Druga co do wielkości indonezyjska kopalnia węgla BUMA wybrała firmę DAMM w celu dostarczenia infrastruktury TETRA, aby zapewnić komunikację w sytuacjach krytycznych mogących wystąpić w kopalni odkrywkowej w Kideco.

Firma, zajmująca się głównie produkcją węgla ma zasadniczy cel – zapewnienie wiarygodnej oraz niezawodnej komunikacji w każdej chwili. Pracownicy oraz menadżerowie w kopalniach węgla codziennie dokonują wartych milionów dolarów decyzji, które są kluczowe dla rozwoju firmy. Dlatego tak ważne jest zapewnienie wiarygodności oraz niezawodności przepływu informacji.

Dla zapewnienia niezawodnej komunikacji, firma DAMM dostarczy wielostrefowy system TETRAflex zawierający stacje bazowe TETRA z podwójnymi nośnymi, system dyspozytorski, bramy komunikacyjne VoIP oraz system Group Bridge, który pozwoli na zintegrowanie nowego, cyfrowego systemu z analogową łącznością radiową, która nadal funkcjonuje w wielu indonezyjskich kopalniach.

Aplikacja do pozycjonowania AVL pochodząca od zewnętrznego dostawcy, została również zintegrowana do całego systemu komunikacyjnego. Jednym z wymogów było dostarczenie aplikacji klienckiej TETRA na system Android (TETRA Soft Terminal), która umożliwia uzyskanie połączenia z dowolnym użytkownikiem systemu TETRA z poziomu smartfona podłączonego do sieci lokalnej Wi-Fi.

 

DAMM jest reprezentowana w Indonezji przez swojego autoryzowanego partnera, firmę Wellracom Group. S. Jagyantama, Dyrektor Zarządzający Wellracom Group, powiedział: „DAMM posiada udokumentowane doświadczenie w branży górniczej. Wyzwaniem w górnictwie, nie tylko w Indonezji jest zapewnienie niezawodnej komunikacji w trybie 24/7, aby zminimalizować zakłócenia w pracy. System DAMM TetraFlex oparty całkowicie na szkielecie sieci IP oferuje niezawodne, zdecentralizowaną strukturę i zapewnia łatwy dostęp z otwartym interfejsem API.

 

Źródło: damm.dk

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń