Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze DAMM dostarczy system TetraFlex dla bezpieczeństwa publicznego we Włoszech

DAMM dostarczy system TetraFlex dla bezpieczeństwa publicznego we Włoszech

Firma DAMM Cellular System oraz współpracującą z nią włoską GEG Telecomunicazioni zostały wybrane na dostawców infrastruktury łączności TETRA dla całego regionu Lombardii. Sieć będzie przeznaczona do użytku przez lokalne służby bezpieczeństwa publicznego, również z Mediolanu – stolicy regionu. Ma zawierać ponad 100 stacji bazowych i ponad 60 stanowisk kontroli i dowodzenia.

Lombardia jest najpopularniejszym regionem we Włoszech i obejmuje większość prowincji, w których ma zostać wdrożona łączność o znaczeniu krytycznym. Ponadto jest to najgęściej zaludniony obszar we Włoszech – populacja samego Mediolanu liczy 1,3 mln osób. Biorąc pod uwagę te fakty, niezbędne było rozpoczęcie poszukiwań najbardziej niezawodnego i opłacalnego systemu łączności.

„Przez wiele lat doświadczeń z systemem TetraFlex® firmy DAMM nigdy nie wątpiliśmy, że jesteśmy w stanie przygotować idealne rozwiązanie oferujące więcej, niż oczekuje klient. Zaprojektowaliśmy i dostarczyliśmy prawdziwie przyszłościowe rozwiązanie oferujące najlepszą jakość w swojej cenie, biorąc pod uwagę cały cykl życia systemu”, twierdzi Walter Gotti, prezes GEG Telecomunicazioni.

Wykorzystuje ono całą otwartość TetraFlex®, w tym integrację ze starszymi systemami oraz współdziałanie z publicznymi sieciami telefonicznymi i wyposażeniem stanowisk kontroli, takim jak konsole dyspozytorskie i rejestratory rozmów. Klientowi ma zagwarantowaną najbardziej skalowalną sieć TETRA na świecie. W ramach TetraFlex® dostępne są zarówno stacje bazowe do montażu wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz oraz jedyne w swoim rodzaju, oparte o architekturę IP i w pełni rozproszone rozszerzenie pojemności i zasięgu sieci. Podstawową sprawą jest to, że z TetraFlex® klient nie doświadczy żadnych nieprzyjemnych niespodzianek w postaci ograniczeń systemu, które zmuszą go na przykład do kosztownej wymiany sprzętu przy rozbudowie sieci.

„Nasza firma jest bardzo zadowolona z tego projektu. TetraFlex®. Fakt, że kolejna wielka organizacja bezpieczeństwa publicznego docenia decyduje się na skorzystanie z jedynych w swoim rodzaju zalet TetraFlex® jest bardzo zachęcający. To jasno pokazuje, że zapotrzebowanie na nowe i odmienne podejście do rozwiązań łączności pojawiło się także na rynku bezpieczeństwa publicznego”, komentuje Per Skovsund, Dyrektor działu Systemów w firmie DAMM.

Wybór TetraFlex® do sieci bezpieczeństwa publicznego Lombardii jasno pokazuje ogólny rozwój na rynku. Pełna interoperacyjność pomiędzy wyposażeniem od różnych sprzedawców, umożliwiająca dowolny wybór wszystkich komponentów systemu, jest obecnie kluczowym kryterium w zamówieniach na systemy łączności o znaczeniu krytycznym.

Źródło: http://www.damm.dk/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń