Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze DAMM dostarczy system TetraFlex dla bezpieczeństwa publicznego we Włoszech

DAMM dostarczy system TetraFlex dla bezpieczeństwa publicznego we Włoszech

Firma DAMM Cellular System oraz współpracującą z nią włoską GEG Telecomunicazioni zostały wybrane na dostawców infrastruktury łączności TETRA dla całego regionu Lombardii. Sieć będzie przeznaczona do użytku przez lokalne służby bezpieczeństwa publicznego, również z Mediolanu – stolicy regionu. Ma zawierać ponad 100 stacji bazowych i ponad 60 stanowisk kontroli i dowodzenia.

Lombardia jest najpopularniejszym regionem we Włoszech i obejmuje większość prowincji, w których ma zostać wdrożona łączność o znaczeniu krytycznym. Ponadto jest to najgęściej zaludniony obszar we Włoszech – populacja samego Mediolanu liczy 1,3 mln osób. Biorąc pod uwagę te fakty, niezbędne było rozpoczęcie poszukiwań najbardziej niezawodnego i opłacalnego systemu łączności.

„Przez wiele lat doświadczeń z systemem TetraFlex® firmy DAMM nigdy nie wątpiliśmy, że jesteśmy w stanie przygotować idealne rozwiązanie oferujące więcej, niż oczekuje klient. Zaprojektowaliśmy i dostarczyliśmy prawdziwie przyszłościowe rozwiązanie oferujące najlepszą jakość w swojej cenie, biorąc pod uwagę cały cykl życia systemu”, twierdzi Walter Gotti, prezes GEG Telecomunicazioni.

Wykorzystuje ono całą otwartość TetraFlex®, w tym integrację ze starszymi systemami oraz współdziałanie z publicznymi sieciami telefonicznymi i wyposażeniem stanowisk kontroli, takim jak konsole dyspozytorskie i rejestratory rozmów. Klientowi ma zagwarantowaną najbardziej skalowalną sieć TETRA na świecie. W ramach TetraFlex® dostępne są zarówno stacje bazowe do montażu wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz oraz jedyne w swoim rodzaju, oparte o architekturę IP i w pełni rozproszone rozszerzenie pojemności i zasięgu sieci. Podstawową sprawą jest to, że z TetraFlex® klient nie doświadczy żadnych nieprzyjemnych niespodzianek w postaci ograniczeń systemu, które zmuszą go na przykład do kosztownej wymiany sprzętu przy rozbudowie sieci.

„Nasza firma jest bardzo zadowolona z tego projektu. TetraFlex®. Fakt, że kolejna wielka organizacja bezpieczeństwa publicznego docenia decyduje się na skorzystanie z jedynych w swoim rodzaju zalet TetraFlex® jest bardzo zachęcający. To jasno pokazuje, że zapotrzebowanie na nowe i odmienne podejście do rozwiązań łączności pojawiło się także na rynku bezpieczeństwa publicznego”, komentuje Per Skovsund, Dyrektor działu Systemów w firmie DAMM.

Wybór TetraFlex® do sieci bezpieczeństwa publicznego Lombardii jasno pokazuje ogólny rozwój na rynku. Pełna interoperacyjność pomiędzy wyposażeniem od różnych sprzedawców, umożliwiająca dowolny wybór wszystkich komponentów systemu, jest obecnie kluczowym kryterium w zamówieniach na systemy łączności o znaczeniu krytycznym.

Źródło: http://www.damm.dk/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń