Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze DAMM TetraFlex w indyjskiej policji

DAMM TetraFlex w indyjskiej policji

Policja z Tamil Nadu wybiera firmę DAMM do budowy nowoczesnych Centrów Dowodzenia.

Firma DAMM, za pośrednictwem swojego lokalnego partnera Consort Digital, zdobyła kontrakt na wyposażenia policji z Tamil Nadu (Indie) w łączność opartą na standardzie TETRA oraz w niezbędne aplikacje dla ośrodków dowodzenia.

Damm TetraFlex Dispatcher

Tamil Nadu, wraz ze swoją stolicą Chennai, stanowi jeden z 28 stanów Indii. Policja z Tamil Nadu jest piątą co do wielkości rządową siłą policyjną w tym kraju, zatrudniającą ponad 87 900 osób i obejmującą swoim zasięgiem przestrzeń 130059 km².

W związku z rozwojem miast i przyrostem ludności, infrastrukura policji z Tamil Nadu musi zostać zmodernizowana i poszerzona, aby właściwie obsłużyć nowe wyzwania stojące przed tą służbą. Celem projektu jest zapewnienie niezawodnych i skutecznych usług mających zmiejszyć czas oczekiwania na przyjazd patroli policji do miejsc zagrożonych oraz przyspieszyć udzielanie pomocy osobom jej potrzebującym. Wymogi policji z Tamil Nadu zostały w pełni spełnione dzięki rozwiązaniu DAMM TetraFlex® , zapewniającemu bogaty wachlarz funkcji, niezawodność i bezpieczeństwo komunikacji. To rozwiązanie jest w pełni oparte na technologii IP, a jego rozproszona architektura sieciowa gwarantuje wysoką odporność na wszelkiego rodzaju awarie.

Ponadto, firma DAMM oferuje szeroką gamę aplikacji wspomagania dowodzenia, takich jak Dispatcher Workstation czy też Automatic Location System, które umożliwiają organizacjom policyjnym zbudowanie solidnych, przyjaznych w obsłudze i elastycznych ośrodków dowodzenia (Command and Control Systems)

Per Skovsund, dyrektor działu do spraw Systemów w firmie DAMM oświadczył: „Cieszymy się, że po raz kolejny możemy udowodnić potęgę technologii TetraFlex® w dziedzinie wysokiej niezawodności. TetraFlex® jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują łączności o charakterze strategicznym”.


Consort Digital, indyjski partner DAMM, wraz z głównym kontrahentem, Purple Infotech, biorą na siebie odpowiedzialność za dostarczenie, zainstalowanie, zintegrowanie i uruchomienie całego przedsięwzięcia. Radiotelefony TETRA zostaną dostarczone przez firmę Sepura.

O firmie DAMM. http://www.damm.dk

Damm TetraFlex network solutionDAMM TetraFlex® to rewolucyjny, pod względem dostępności i możliwości, system cyfrowej łączności radiowej działającej w standardzie TETRA. Jego producentem jest duńska firma DAMM Cellular Systems A/S, posiadająca ogromne doświadczenie na rynku profesjonalnych rozwiązań radiokomunikacyjnych. Potwierdzeniem doświadczenie oraz pozycji firmy DAMM, jest wieloletnia współpraca jako producent OEM infrastruktury TETRA dla takich firm jak Thales® czy Rohde & Schwarz®.
TetraFlex® to kompletny system TETRA będący jednocześnie bardzo zaawansowanym rozwiązaniem pod względem technicznym. Jest w pełni elastyczny, umożliwiając budowanie jedno lub wielostrefowych systemów w konfiguracjach z jedną lub wieloma nośnymi aby sprostać różnym potrzebom pod względem pojemności.

Jednym z partnerów firm DAMM w Polsce jest SRS Polska, która ma już na swym koncie kilka wdrożeń systemu TetraFlex w naszym kraju.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.

LOTOS Petrobaltic: Platformy i statki w zasięgu systemu TETRA

LOTOS Petrobaltic i Enspirion wspólnie uruchomili w połowie maja stację bazową systemu łączności krytycznej TETRA na platformie wydobywczej Baltic Beta
Pytania? Zadzwoń