Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze TetraFlex firmy DAMM dla kolei jednoszynowej w Mumbaju

TetraFlex firmy DAMM dla kolei jednoszynowej w Mumbaju

Duński producent sprzętu radiokomunikacyjnego DAMM po raz kolejny został wybrany do modernizacji systemu łączności należącego do Kolei Zachodnich w Mumbaju (Bombaju). W 2010 roku DAMM na zlecenie firmy Mumbai Monorail zbudował opartą o swoje rozwiązanie TetraFlex sieć TETRA obejmującą zasięgiem dwie kolei jednoszynowej o łącznej długości 19 km. W tym roku firma Consort Digital, indyjski partner DAMM, wdroży system TETRA w miejsce obecnie wykorzystywanego trankingu analogowego na odcinku Churchgate–Virar o długości ok. 70 km.

Mumbaj to najludniejsze miasto w Indiach, a transport publiczny jest tam głównym sposobem podróżowania. Koleje Zachodnie codziennie obsługują ok. 4 mln pasażerów i mimo że każdego dnia pociągi kursują 1300 razy, jest to najbardziej przeludniona sieć kolei na świecie. Z tego powodu w 2007 roku władze Mumbaju zdecydowały się uruchomić w mieście metro i kolej jednoszynową.

Devdarsh Jain, dyrektor ds. marketingu w Consort Digital, skomentował: „Głównym wyzwaniem w obydwu przypadkach było zapewnienie przyszłościowego rozwiązania, zarówno technologicznie jak i finansowo. TetraFlex firmy DAMM zapewnia także znakomity interfejs do integracji z innymi podsystemami, takimi jak nagłośnienie publiczne, informacja pasażerska i sygnalizacja kabinowa, co jest kluczowym wymaganiem w transporcie publicznym. Od strony operacyjnej na rozwiązanie TetraFlex wskazuje stabilność i wiele poziomów nadmiarowości”.

Źródło: www.damm.dk

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń