Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze TetraFlex firmy DAMM dla kolei jednoszynowej w Mumbaju

TetraFlex firmy DAMM dla kolei jednoszynowej w Mumbaju

Duński producent sprzętu radiokomunikacyjnego DAMM po raz kolejny został wybrany do modernizacji systemu łączności należącego do Kolei Zachodnich w Mumbaju (Bombaju). W 2010 roku DAMM na zlecenie firmy Mumbai Monorail zbudował opartą o swoje rozwiązanie TetraFlex sieć TETRA obejmującą zasięgiem dwie kolei jednoszynowej o łącznej długości 19 km. W tym roku firma Consort Digital, indyjski partner DAMM, wdroży system TETRA w miejsce obecnie wykorzystywanego trankingu analogowego na odcinku Churchgate–Virar o długości ok. 70 km.

Mumbaj to najludniejsze miasto w Indiach, a transport publiczny jest tam głównym sposobem podróżowania. Koleje Zachodnie codziennie obsługują ok. 4 mln pasażerów i mimo że każdego dnia pociągi kursują 1300 razy, jest to najbardziej przeludniona sieć kolei na świecie. Z tego powodu w 2007 roku władze Mumbaju zdecydowały się uruchomić w mieście metro i kolej jednoszynową.

Devdarsh Jain, dyrektor ds. marketingu w Consort Digital, skomentował: „Głównym wyzwaniem w obydwu przypadkach było zapewnienie przyszłościowego rozwiązania, zarówno technologicznie jak i finansowo. TetraFlex firmy DAMM zapewnia także znakomity interfejs do integracji z innymi podsystemami, takimi jak nagłośnienie publiczne, informacja pasażerska i sygnalizacja kabinowa, co jest kluczowym wymaganiem w transporcie publicznym. Od strony operacyjnej na rozwiązanie TetraFlex wskazuje stabilność i wiele poziomów nadmiarowości”.

Źródło: www.damm.dk

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń