Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Stołeczna Policja wybrała zwycięzców w przetargu na radiotelefony

Stołeczna Policja wybrała zwycięzców w przetargu na radiotelefony

Rybnicka spółka Aksel, wygrała przetarg na dostawę radiotelefonów TETRA dla Komendy Stołecznej Policji w Warszawie. Złożona oferta opiewa na kwotę 777 109,08 zł brutto, przy zakładanym budżecie 791 185 zł. Zwycięzca dostarczy 145 kompletów radiotelefonów Motorola MTP850 wraz z akcesoriami. Cały przetarg składał się z trzech części. Pozostałe dwa zadania to dostawa radiotelefonów EDACS oraz adapterów do MotoTrbo DP3601.

 

Pozostałe części postępowania wygrały odpowiednio firmy Radio Partners z Warszawy (dostawa radiotelefonów przewoźnych EDACS) oraz Nexrad Telecom również z Warszawy (dostawa adapterów do radiotelefonów DP3601). Doposażenie w sprzęt łączności stołecznych policjantów jest ważnym elementem w przygotowaniach przed zbliżającym się turniejem Euro 2012.

 

Źródło: www.ksp.waw.pl

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń