Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Stołeczna policja integruje łączność przed EURO 2012

[Przetarg] Stołeczna policja integruje łączność przed EURO 2012

Centrum-dowodzenia-policji-Stadion-Narodowy-small.jpgKomenda Stołeczna Policji ogłosiła przetarg na system który zintegruje wszystkie posiadane środki łączności radiowej oraz przewodowej. Jego głównym przeznaczeniem będzie kierowanie siłami policji na Stadionie Narodowym w Warszawie podczas Euro 2012.

„System integracji środków łączności radiowej i telefonicznej Komendy Stołecznej Policji na potrzeby EURO 2012” – tak brzmi pełna nazwa tego postępowania. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i konfiguracja systemu, który zintegruje w jednej platformie sprzętowej takie systemy jak: EDACS, TETRA, konwencjonalnej VHF, telefonicznej przewodowej ISDN, wykorzystywanych przez KSP, a w przyszłości również telefonii komórkowej. W tym przetargu nie cena jest najważniejsza (waga – 20) lecz bogata funkcjonalność zaoferowanego rozwiązania (waga – 80). Każdy zaproponowany system zostanie poddane rygorystycznym testom, do których zostaną zaproszeni wszyscy Wykonawcy, którzy nie zostali wykluczeni z postępowania.

Na dostarczenie systemu, zintegrowanie go z istniejącą infrastrukturą oraz przeprowadzenie szkoleń zwycięzca ma czas do 31 maja 2012. Mecz otwarcia na Stadionie Narodowym pomiędzy Polską a Grecją odbędzie się 8 czerwca. Czy do tego czasu policja zdąży ze swoim systemem?

Zamawiający wymaga od potencjalnych oferentów aby wykazali się doświadczeniem polegającym na dostawie (w okresie ostatnich 3 lat) co najmniej jednego systemu, integrującego 3 systemy łączności radiowej: EDACS, TETRA i konwencjonalny VHF, w konfiguracji obsługującej minimum 3 konsole dyspozytorskie, 10 radiotelefonów i 1 linię telefoniczną.

Termin składania ofert upływa dnia 25 kwietnia 2012, godzina 13:00.

Szczegóły przetargu dostępne pod adresem:

http://przetargi.policja.waw.pl/portal/zam/153/18988/System_integracji_srodkow….

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń