Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Stołeczna policja integruje łączność przed EURO 2012

[Przetarg] Stołeczna policja integruje łączność przed EURO 2012

Centrum-dowodzenia-policji-Stadion-Narodowy-small.jpgKomenda Stołeczna Policji ogłosiła przetarg na system który zintegruje wszystkie posiadane środki łączności radiowej oraz przewodowej. Jego głównym przeznaczeniem będzie kierowanie siłami policji na Stadionie Narodowym w Warszawie podczas Euro 2012.

„System integracji środków łączności radiowej i telefonicznej Komendy Stołecznej Policji na potrzeby EURO 2012” – tak brzmi pełna nazwa tego postępowania. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i konfiguracja systemu, który zintegruje w jednej platformie sprzętowej takie systemy jak: EDACS, TETRA, konwencjonalnej VHF, telefonicznej przewodowej ISDN, wykorzystywanych przez KSP, a w przyszłości również telefonii komórkowej. W tym przetargu nie cena jest najważniejsza (waga – 20) lecz bogata funkcjonalność zaoferowanego rozwiązania (waga – 80). Każdy zaproponowany system zostanie poddane rygorystycznym testom, do których zostaną zaproszeni wszyscy Wykonawcy, którzy nie zostali wykluczeni z postępowania.

Na dostarczenie systemu, zintegrowanie go z istniejącą infrastrukturą oraz przeprowadzenie szkoleń zwycięzca ma czas do 31 maja 2012. Mecz otwarcia na Stadionie Narodowym pomiędzy Polską a Grecją odbędzie się 8 czerwca. Czy do tego czasu policja zdąży ze swoim systemem?

Zamawiający wymaga od potencjalnych oferentów aby wykazali się doświadczeniem polegającym na dostawie (w okresie ostatnich 3 lat) co najmniej jednego systemu, integrującego 3 systemy łączności radiowej: EDACS, TETRA i konwencjonalny VHF, w konfiguracji obsługującej minimum 3 konsole dyspozytorskie, 10 radiotelefonów i 1 linię telefoniczną.

Termin składania ofert upływa dnia 25 kwietnia 2012, godzina 13:00.

Szczegóły przetargu dostępne pod adresem:

http://przetargi.policja.waw.pl/portal/zam/153/18988/System_integracji_srodkow….

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń