Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Radiotelefony Sepura na austriackich autostradach

Radiotelefony Sepura na austriackich autostradach

ASFINAG, państwowe przedsiębiorstwo budujące, zarządzające i utrzymujące wszystkie autostrady w Austrii, wybrało firmę Sepura do zapewnienia łączności radiowej TETRA wzdłuż autostrad i dróg ekspresowych. Wdrożenie 1400 radiotelefonów firmy Sepura rozpoczęło się na początku tego roku i potrwa jeszcze przez dwa kolejne.

Austriackie autostrady i drogi ekspresowe obecnie mają sumaryczną długość 2178 km. Jak wszystkie takie drogi na świecie, wymagają ciągłego nadzoru i prac konserwacyjnych dla zapewnienia bezpieczeństwa uczestników ruchu i sprawności funkcjonowania wszystkich systemów, m.in. monitoringu i poboru opłat. Szczególne wyzwania związane z komunikacją stwarzają tunele, których w Austrii jest w sumie ponad 340 km, i mosty. Trudności sprawiają także srogie zimy i górzysty teren.

W procesie przetargowym na nową łączność dla pracowników ASFINAG wybrano radiotelefony Sepura, z racji ich odporności na ciężkie warunki pracy. “Radiotelefony Sepura mają imponującą historię wdrożeń,” stwierdził inż. Heinz-Christian Brünner, kierownik ds. zakupów w ASFINAG. “Są stosowane przez licznych operatorów transportu na całym świecie. Jesteśmy więc pewni, że nasze zespoły nigdy nie pozostaną bez kontaktu, niezależnie od warunków pogodowych czy niezwykle głośnego środowiska — dla przykładu, gdy prace są prowadzone w tunelach otwartych dla ruchu.”

Radiotelefony Sepura dowiodły swojej niezawodności w tunelach w Grand Lyon (Francja), gdzie zostały wprowadzone już wcześniej. ASFINAG będzie korzystać z 1200 radiotelefonów SRG3900 oraz 200 STP8000, a także szeregu akcesoriów zwiększających zasięg łączności i prostotę użytkowania.

Źródło: www.sepura.com Fot.: mediendatenbank.asfinag.at

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA.


Wyłącznym dystrybutorem produktów SEPURA w Polsce jest firma SRS Polska.

SRS_Polska_logo_smallhttp://srspolska.pl/

tel.  +48 58 7463612
fax: +48 58 7463612
email: handlowy@srspolska.pl

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń