Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Motorola dostarczy łączność TETRA dla służb w Brunei

Motorola dostarczy łączność TETRA dla służb w Brunei

Firma Motorola Solutions zdobyła wart wiele milionów dolarów kontrakt na budowę ogólnokrajowej sieci TETRA dla Królewskiej Policji Brunei (Polis Diraja Brunei, PDRB). Narodowy System Komunikacji Cyfrowej NDCS stanowi część rządowego programu planowania strategicznego na lata 2007–2016 i ma na celu sprostanie rosnącym wymaganiom obywateli Brunei w zakresie bezpieczeństwa zapewnianego przez agencje rządowe.

Motorola Solutions, wchodząca w skład konsorcjum wdrażającego NDCS, dostarczy i zainstaluje najnowsze, w wysokim stopniu redundantne centrale i stacje bazowe oraz ponad 5 tysięcy przewoźnych i ręcznych radiotelefonów dla PDRB i innych agencji rządowych. Po uzyskaniu pełnej operacyjności do sieci będą dołączać kolejne służby: straż pożarna, pogotowie i inne.

“Dzięki NDCS, PDRB będzie mogła skierować funkcjonariuszy znajdujących się najbliżej danego zdarzenia i zaoszczędzić cenny czas przy reagowaniu na zgłoszenia,” powiedział Pg Mohd Jefri Bin Pg HJ Abd Hamid, zastępca dyrektora ds. logistyki i menedżer projektu NDCS w RBPF. “Pod względem efektywności, NDCS wyeliminuje przypadki wykonywania tych samych zadań dwukrotnie oraz zapewni scentralizowaną informację ratunkową i operacyjną poprzez szyfrowaną łączność radiową.”

Źródło: www.radioresourcemag.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń