Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Motorola wyposaży szwedzkiego przewoźnika w łączność TETRA

Motorola wyposaży szwedzkiego przewoźnika w łączność TETRA

Przedsiębiorstwo transportu publicznego ze szwedzkiego regionu Västmanland (Västmanlands Lokaltrafik) dołączyło niedawno do ogólnokrajowej sieci łączności TETRA, RAKEL, i rozpocznie korzystanie z radiotelefonów TETRA firmy Motorola Solutions.

Radiotelefony i sprzęt Motorola poprawią zasięg łączności VL i pozwolą zwiększyć dostępność floty pojazdów szwedzkiego przewoźnika. Västmanlands Lokaltrafik zyska także na sprawniejszym zarządzaniu w sytuacjach kryzysowych, większym bezpieczeństwie załogi i pasażerów oraz efektywniejszej komunikacji w codziennej pracy.

Do tej pory przedsiębiorstwo wykorzystywało system łączności analogowej, który czasem zawodził w kwestii zasięgu i jakości dźwięku. VL zdecydowało się więc na jego wymianę i rozpisało przetarg na sprzęt do łączności w sieci RAKEL. W postępowaniu zwyciężyła firma Celab Communications AB, która jeszcze w tym miesiącu dostarczy radiotelefony przewoźne Motorola MTM5400 oraz radiotelefony ręczne i zainstaluje rozwiązanie dyspozytorskie Celab Operator Platform w centrum kierowania ruchem zlokalizowanym w mieście Västerås.

Źródło: newsroom.motorolasolutions.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń