Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Motorola wyposaży szwedzkiego przewoźnika w łączność TETRA

Motorola wyposaży szwedzkiego przewoźnika w łączność TETRA

Przedsiębiorstwo transportu publicznego ze szwedzkiego regionu Västmanland (Västmanlands Lokaltrafik) dołączyło niedawno do ogólnokrajowej sieci łączności TETRA, RAKEL, i rozpocznie korzystanie z radiotelefonów TETRA firmy Motorola Solutions.

Radiotelefony i sprzęt Motorola poprawią zasięg łączności VL i pozwolą zwiększyć dostępność floty pojazdów szwedzkiego przewoźnika. Västmanlands Lokaltrafik zyska także na sprawniejszym zarządzaniu w sytuacjach kryzysowych, większym bezpieczeństwie załogi i pasażerów oraz efektywniejszej komunikacji w codziennej pracy.

Do tej pory przedsiębiorstwo wykorzystywało system łączności analogowej, który czasem zawodził w kwestii zasięgu i jakości dźwięku. VL zdecydowało się więc na jego wymianę i rozpisało przetarg na sprzęt do łączności w sieci RAKEL. W postępowaniu zwyciężyła firma Celab Communications AB, która jeszcze w tym miesiącu dostarczy radiotelefony przewoźne Motorola MTM5400 oraz radiotelefony ręczne i zainstaluje rozwiązanie dyspozytorskie Celab Operator Platform w centrum kierowania ruchem zlokalizowanym w mieście Västerås.

Źródło: newsroom.motorolasolutions.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń