Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Motorola wyposaży szwedzkiego przewoźnika w łączność TETRA

Motorola wyposaży szwedzkiego przewoźnika w łączność TETRA

Przedsiębiorstwo transportu publicznego ze szwedzkiego regionu Västmanland (Västmanlands Lokaltrafik) dołączyło niedawno do ogólnokrajowej sieci łączności TETRA, RAKEL, i rozpocznie korzystanie z radiotelefonów TETRA firmy Motorola Solutions.

Radiotelefony i sprzęt Motorola poprawią zasięg łączności VL i pozwolą zwiększyć dostępność floty pojazdów szwedzkiego przewoźnika. Västmanlands Lokaltrafik zyska także na sprawniejszym zarządzaniu w sytuacjach kryzysowych, większym bezpieczeństwie załogi i pasażerów oraz efektywniejszej komunikacji w codziennej pracy.

Do tej pory przedsiębiorstwo wykorzystywało system łączności analogowej, który czasem zawodził w kwestii zasięgu i jakości dźwięku. VL zdecydowało się więc na jego wymianę i rozpisało przetarg na sprzęt do łączności w sieci RAKEL. W postępowaniu zwyciężyła firma Celab Communications AB, która jeszcze w tym miesiącu dostarczy radiotelefony przewoźne Motorola MTM5400 oraz radiotelefony ręczne i zainstaluje rozwiązanie dyspozytorskie Celab Operator Platform w centrum kierowania ruchem zlokalizowanym w mieście Västerås.

Źródło: newsroom.motorolasolutions.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń