Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Łączność TETRA firmy Motorola na Airshow China 2014

Łączność TETRA firmy Motorola na Airshow China 2014

Służby publiczne z miasta Zhuhai po raz kolejny skorzystały z łączności TETRA firmy Motorola Solutions, podczas ostatniej Chińskiej Międzynarodowej Wystawy Przemysłu Lotniczego i Kosmicznego — Airshow China 2014. Wydarzenie to miało miejsce w prowincji Guangdong w dniach 11–16 listopada 2014 roku i przyciągnęło 410 tysięcy widzów z całego świata. W ramach Airshow China odbyło się ponad 60 konferencji i innych spotkań.

Impreza o takiej skali wymagała łączności radiowej o wyższym niż zwykle standardzie, pomiędzy organizatorami, służbami bezpieczeństwa publicznego i ratownikami. Wystawę zabezpieczały tysiące policjantów, którzy przy tej okazji pełnili także rolę strażników granicznych, strażaków i kierujących ruchem drogowym. Do dyspozycji mieli ponad 4000 ręcznych radiotelefonów TETRA MTP3250 firmy Motorola Solutions, która dostarcza łączność na Airshow China od samego początku istnienia tej wystawy. W użytku były także mikrofonogłośniki przewodowe oraz zestawy słuchawkowe Bluetooth. Chińska policja ceni sobie radiotelefony MTP3250 z racji wysokiej jakości dźwięku, czułego odbiornika i zintegrowanego modułu pozycjonowania satelitarnego.

Michael Jiang, prezes Motorola Solutions China, skomentował: „Wspieranie Airshow China 2014 i przyczynianie się do zagwarantowania bezpieczeństwa oraz pomyślnego przebiegu tej imprezy to dla nas wielki zaszczyt. W ostatnich latach wymagania naszych klientów z chińskiego sektora bezpieczeństwa publicznego w zakresie wygody i niezawodności komunikacji bezprzewodowej coraz bardziej się zwiększały. Równocześnie coraz bardziej skomplikowane stawało się także zabezpieczanie wielkoskalowych konferencji. Z zadowoleniem wykorzystujemy nasze wiodące na świecie technologie, produkty i praktyki w zakresie systemów radiokomunikacyjnych aby wspomóc modernizację chińskich miast i zapewnić naszym klientom z chińskiego sektora bezpieczeństwa publicznego lepszą i bardziej niezawodną łączność radiową”.

Źródło: www.tetratoday.com Fot.: flickr.com / Peng Chen (na licencji CC BY-SA 2.0)

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń