Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Łączność TETRA firmy Motorola na Airshow China 2014

Łączność TETRA firmy Motorola na Airshow China 2014

Służby publiczne z miasta Zhuhai po raz kolejny skorzystały z łączności TETRA firmy Motorola Solutions, podczas ostatniej Chińskiej Międzynarodowej Wystawy Przemysłu Lotniczego i Kosmicznego — Airshow China 2014. Wydarzenie to miało miejsce w prowincji Guangdong w dniach 11–16 listopada 2014 roku i przyciągnęło 410 tysięcy widzów z całego świata. W ramach Airshow China odbyło się ponad 60 konferencji i innych spotkań.

Impreza o takiej skali wymagała łączności radiowej o wyższym niż zwykle standardzie, pomiędzy organizatorami, służbami bezpieczeństwa publicznego i ratownikami. Wystawę zabezpieczały tysiące policjantów, którzy przy tej okazji pełnili także rolę strażników granicznych, strażaków i kierujących ruchem drogowym. Do dyspozycji mieli ponad 4000 ręcznych radiotelefonów TETRA MTP3250 firmy Motorola Solutions, która dostarcza łączność na Airshow China od samego początku istnienia tej wystawy. W użytku były także mikrofonogłośniki przewodowe oraz zestawy słuchawkowe Bluetooth. Chińska policja ceni sobie radiotelefony MTP3250 z racji wysokiej jakości dźwięku, czułego odbiornika i zintegrowanego modułu pozycjonowania satelitarnego.

Michael Jiang, prezes Motorola Solutions China, skomentował: „Wspieranie Airshow China 2014 i przyczynianie się do zagwarantowania bezpieczeństwa oraz pomyślnego przebiegu tej imprezy to dla nas wielki zaszczyt. W ostatnich latach wymagania naszych klientów z chińskiego sektora bezpieczeństwa publicznego w zakresie wygody i niezawodności komunikacji bezprzewodowej coraz bardziej się zwiększały. Równocześnie coraz bardziej skomplikowane stawało się także zabezpieczanie wielkoskalowych konferencji. Z zadowoleniem wykorzystujemy nasze wiodące na świecie technologie, produkty i praktyki w zakresie systemów radiokomunikacyjnych aby wspomóc modernizację chińskich miast i zapewnić naszym klientom z chińskiego sektora bezpieczeństwa publicznego lepszą i bardziej niezawodną łączność radiową”.

Źródło: www.tetratoday.com Fot.: flickr.com / Peng Chen (na licencji CC BY-SA 2.0)

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń