Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze DAMM i Motorola wyposażą w łączność TETRA elektrownię wiatrową na Bałtyku

DAMM i Motorola wyposażą w łączność TETRA elektrownię wiatrową na Bałtyku

Firma EnBW Erneuerbare Energien GmbH, zajmująca się odnawialnymi źródłami energii wybuduje drugą komercyjną przybrzeżną elektrownię wiatrową na Morzu Bałtyckim. Składająca się z 80 turbin o mocy maksymalnej 3,6 MW, Baltic 2 będzie pokrywać obszar 27 km­­2 i zaopatrzy w czystą energię elektryczną nawet 340 tys. gospodarstw domowych.

W efekcie elektrownia przyczyni się do redukcji wydzielania dwutlenku węgla o 900 tys., ton rocznie. Jej budowa rozpocznie się w 2013 roku, a zakończenie prac jest planowane na 2014.

Zarówno w trakcie budowy, jak i po oddaniu elektrowni do użytku, ważną rolę w jej funkcjonowaniu odegra bezpieczna i niezawodna łączność. Firma DAMM, za pośrednictwem swojego niemieckiego partnera, ATS Elektronik GmbH, wyposaży centrum eksploatacji, centrum zarządzania w Barhöft oraz bazę logistyczną w Sassnitz/Neu Mukran w infrastrukturę cyfrowego systemu łączności TETRA. Motorola Solutions dostarczy natomiast radiotelefony ręczne, które będą pracować w tym systemie. Obydwie firmy są rynkowymi liderami w swoich obszarach działalności.

 

Źródło: www.damm.dk

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń