Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Motorola Solutions dostarczy 10 000 cyfrowych radiotelefonów TETRA do Generalnego Inspektoratu Policji...

Motorola Solutions dostarczy 10 000 cyfrowych radiotelefonów TETRA do Generalnego Inspektoratu Policji Rumuńskiej

BUCHAREST, Rumunia – 21 maja 2019 r. – Lokalny partner Motorola Solutions w Rumunii, ASTI International, został wybrany przez Generalny Inspektorat w przetargu na wyposażenie  funkcjonariuszy policji rumuńskiej w najnowocześniejsze radiotelefony działające w systemie TETRA.

18-miesięczna umowa ramowa obejmuje dostawę 10 000 przenośnych radiotelefonów MTP3550 TETRA firmy Motorola Solutions. Radiotelefony z serii MTP3000 są wyposażone w funkcje niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa i skuteczności funkcjonariuszom policji działającym na pierwszej linii. Najnowocześniejsze radiotelefony cyfrowe zapewniają znaczną poprawę zasięgu w ekstremalnych sytuacjach i wewnątrz budynków, a także ulepszoną komunikatywność i odporność, zapewniając najlepszy możliwy dźwięk podczas operacji o znaczeniu krytycznym. Ponadto funkcja „man down” zwiększa bezpieczeństwo oficera, automatycznie ostrzegając centrum dowodzenia, gdy oficer potrzebuje pomocy.

Motorola Solutions jest zaufanym partnerem organizacji bezpieczeństwa publicznego w Rumunii od ponad 25 lat, zapewniając wysoce niezawodne i bezpieczne cyfrowe rozwiązania radiowe TETRA. W czasach rosnących wskaźników przestępczości i globalnych zagrożeń nowoczesne rozwiązania wspierające służby mundurowe i ratownicze stają się ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

„Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że rumuńska policja nadal postrzega nas jako zaufanego partnera i pozostajemy zaangażowani w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom Rumunii i służb ratunkowych” – powiedział Michael Kaae, wiceprezes ds. Skandynawii, Rosji i Europy Wschodniej w Motorola Solutions.

Motorola Solutions to światowy lider w dziedzinie komunikacji o znaczeniu krytycznym, którego platformy technologiczne w komunikacji, oprogramowaniu centrum dowodzenia, usługach oraz zabezpieczeniach i analizach wideo sprawiają, że miasta są bezpieczniejsze, a społecznościom i przedsiębiorstwom łatwiej jest się rozwijać. W firmie Motorola Solutions wdraża się nową erę bezpieczeństwa publicznego. Więcej na stronie www.motorolasolutions.com.

Źródło i fot.: https://newsroom.motorolasolutions.com

Informacje o Motorola Solutions

Motorola Solutions (NYSE: MSI) tworzy innowacyjne rozwiązania i usługi komunikacyjne do zastosowań o znaczeniu krytycznym. Dzięki nim służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo publiczne oraz klienci komercyjni budują bezpieczniejsze miasta i prężne społeczności. Więcej informacji uzyskać można odwiedzając stronę www.motorolasolutions.com/newsroom lub subskrybując firmowy kanał informacyjny.

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń