Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Komenda Główna Policji kupi 350 radiotelefonów TETRA

Komenda Główna Policji kupi 350 radiotelefonów TETRA

Dzisiaj na stronie Komendy Głównej Policji w sekcji Przetargi pojawiło się nowe postępowanie na „Zakup radiotelefonów pracujących w standardzie TETRA wraz z akcesoriami”. Policja zamierza przeznaczyć na ten zakup około 1,6 miliona złotych brutto. Aby przystąpić do przetargu należy wpłacić 39 000 złotych. Zamawiający przewidział też przeprowadzenie aukcji elektronicznej w celu wyłonienia najkorzystniejszej cenowo oferty. Beneficjentem postępowania jest Wydział Teleinformatyki Komendy Stołecznej Policji.

W sumie Policja zakupi 350 kompletów radiotelefonów przenośnych Motorola MTP850 lub o równoważnych parametrach. Policja wymaga aby radiotelefony były dostarczone z akumulatorem o ponadstandardowej pojemności 2100 mAh. Podyktowane jest to faktem zapewniania konieczności intensywnej pracy radiotelefony przez całą zmianę danego funkcjonariusza.

Dostawy podzielono na partie radiotelefonów różniące się ukompletowaniem i tak:

  • 110 sztuk ma być dostarczona w standardowym zestawie z anteną, zaczepem, ładowarką jednopozycyjną, akumulatorem 2100 mAh oraz dokumentacją,
  • 80 sztuk jak powyżej z zestawami audio (wersja I): słuchawka typu walkman, mikrofon zintegrowany z PTT na przewodzie,
  • 80 sztuk jak powyżej z zestawami kamuflowanymi audio (wersja II) składający się z fonowodu, transkonduktora, mikrofonu na przewodzie, modułu nadawczo-odbiorczego w jednej obudowie wyposażonego w PTT i bezprzewodowego PTT.
  • 80 sztuk jak powyżej z zestawami kamuflowanymi audio (wersja III) ze zintegrowanym PTT na przewodzie ze złączem bocznym lub dolnym do radiotelefonu.

Całość dostawy dopełniają 4 komplety do programowania radiotelefonów standardu TETRA Motorola Customer Programming Software (CPS+) lub równoważnym. Policja przewiduje przeprowadzenie testów funkcjonalności oferowanego radiotelefonu pod kątem współpracy z akcesoriami. W przypadku zaoferowania radiotelefonu równoważnego do MTP850 zamawiający zastrzega sobie prawo, na etapie badania ofert, do sprawdzenia czy oferowany radiotelefon współpracuje z systemem TETRA.

Termin składania ofert wyznaczono na 1 października 2013 do godziny 10:30.

Źródło: http://przetargi.policja.pl/portal/zp/529/89446/158BLiI13KK.html

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń