Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Komenda Główna Policji kupi 350 radiotelefonów TETRA

Komenda Główna Policji kupi 350 radiotelefonów TETRA

Dzisiaj na stronie Komendy Głównej Policji w sekcji Przetargi pojawiło się nowe postępowanie na „Zakup radiotelefonów pracujących w standardzie TETRA wraz z akcesoriami”. Policja zamierza przeznaczyć na ten zakup około 1,6 miliona złotych brutto. Aby przystąpić do przetargu należy wpłacić 39 000 złotych. Zamawiający przewidział też przeprowadzenie aukcji elektronicznej w celu wyłonienia najkorzystniejszej cenowo oferty. Beneficjentem postępowania jest Wydział Teleinformatyki Komendy Stołecznej Policji.

W sumie Policja zakupi 350 kompletów radiotelefonów przenośnych Motorola MTP850 lub o równoważnych parametrach. Policja wymaga aby radiotelefony były dostarczone z akumulatorem o ponadstandardowej pojemności 2100 mAh. Podyktowane jest to faktem zapewniania konieczności intensywnej pracy radiotelefony przez całą zmianę danego funkcjonariusza.

Dostawy podzielono na partie radiotelefonów różniące się ukompletowaniem i tak:

  • 110 sztuk ma być dostarczona w standardowym zestawie z anteną, zaczepem, ładowarką jednopozycyjną, akumulatorem 2100 mAh oraz dokumentacją,
  • 80 sztuk jak powyżej z zestawami audio (wersja I): słuchawka typu walkman, mikrofon zintegrowany z PTT na przewodzie,
  • 80 sztuk jak powyżej z zestawami kamuflowanymi audio (wersja II) składający się z fonowodu, transkonduktora, mikrofonu na przewodzie, modułu nadawczo-odbiorczego w jednej obudowie wyposażonego w PTT i bezprzewodowego PTT.
  • 80 sztuk jak powyżej z zestawami kamuflowanymi audio (wersja III) ze zintegrowanym PTT na przewodzie ze złączem bocznym lub dolnym do radiotelefonu.

Całość dostawy dopełniają 4 komplety do programowania radiotelefonów standardu TETRA Motorola Customer Programming Software (CPS+) lub równoważnym. Policja przewiduje przeprowadzenie testów funkcjonalności oferowanego radiotelefonu pod kątem współpracy z akcesoriami. W przypadku zaoferowania radiotelefonu równoważnego do MTP850 zamawiający zastrzega sobie prawo, na etapie badania ofert, do sprawdzenia czy oferowany radiotelefon współpracuje z systemem TETRA.

Termin składania ofert wyznaczono na 1 października 2013 do godziny 10:30.

Źródło: http://przetargi.policja.pl/portal/zp/529/89446/158BLiI13KK.html

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń