Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze 280 radiotelefonów Sepura dla policji z Norfolk

280 radiotelefonów Sepura dla policji z Norfolk

Firma Sepura została wybrana na dostawcę radiotelefonów przewoźnych TETRA dla angielskiej policji z hrabstwa Norfolk (Norfolk Constabulary). Dostawa obejmuje 280 kompletów radiotelefonów SRG3900 wraz z akcesoriami. Policjanci z Norfolk wybrali te urządzenia po części ze względu na ich możliwość pracy w trybie bramki (gateway) co rozszerza zasięg sieci wewnątrz budynków oraz w innych miejscach, gdzie poziom sygnału jest słaby. Funkcjonariusze upodobali sobie także interfejs użytkownika w tych radiotelefonach oraz przełączany tryb nocny i dzienny.

“Bardzo miło jest widzieć kolejną służbę policyjną z Wielkiej Brytanii zmieniającą dostawcę na firmę Sepura, a szczególnie taką z naszych okolic — wschodniej Anglii,” powiedział Jonathan Hamill, dyrektor regionalny na obszar Wielkiej Brytanii oraz Irlandii w firmie Sepura. “Policjantów z Norfolk niedawno uprzedzili ich koledzy z Northamptonshire, którzy także wymienili swoje radiotelefony na urządzenia marki Sepura i docenili zdolność naszej firmy do zwiększania wydajności ich organizacji poprzez wdrażanie naszych rozwiązań łączności krytycznej.”

Źródło: www.radioresourcemag.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń