Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze 280 radiotelefonów Sepura dla policji z Norfolk

280 radiotelefonów Sepura dla policji z Norfolk

Firma Sepura została wybrana na dostawcę radiotelefonów przewoźnych TETRA dla angielskiej policji z hrabstwa Norfolk (Norfolk Constabulary). Dostawa obejmuje 280 kompletów radiotelefonów SRG3900 wraz z akcesoriami. Policjanci z Norfolk wybrali te urządzenia po części ze względu na ich możliwość pracy w trybie bramki (gateway) co rozszerza zasięg sieci wewnątrz budynków oraz w innych miejscach, gdzie poziom sygnału jest słaby. Funkcjonariusze upodobali sobie także interfejs użytkownika w tych radiotelefonach oraz przełączany tryb nocny i dzienny.

“Bardzo miło jest widzieć kolejną służbę policyjną z Wielkiej Brytanii zmieniającą dostawcę na firmę Sepura, a szczególnie taką z naszych okolic — wschodniej Anglii,” powiedział Jonathan Hamill, dyrektor regionalny na obszar Wielkiej Brytanii oraz Irlandii w firmie Sepura. “Policjantów z Norfolk niedawno uprzedzili ich koledzy z Northamptonshire, którzy także wymienili swoje radiotelefony na urządzenia marki Sepura i docenili zdolność naszej firmy do zwiększania wydajności ich organizacji poprzez wdrażanie naszych rozwiązań łączności krytycznej.”

Źródło: www.radioresourcemag.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń