Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze 280 radiotelefonów Sepura dla policji z Norfolk

280 radiotelefonów Sepura dla policji z Norfolk

Firma Sepura została wybrana na dostawcę radiotelefonów przewoźnych TETRA dla angielskiej policji z hrabstwa Norfolk (Norfolk Constabulary). Dostawa obejmuje 280 kompletów radiotelefonów SRG3900 wraz z akcesoriami. Policjanci z Norfolk wybrali te urządzenia po części ze względu na ich możliwość pracy w trybie bramki (gateway) co rozszerza zasięg sieci wewnątrz budynków oraz w innych miejscach, gdzie poziom sygnału jest słaby. Funkcjonariusze upodobali sobie także interfejs użytkownika w tych radiotelefonach oraz przełączany tryb nocny i dzienny.

“Bardzo miło jest widzieć kolejną służbę policyjną z Wielkiej Brytanii zmieniającą dostawcę na firmę Sepura, a szczególnie taką z naszych okolic — wschodniej Anglii,” powiedział Jonathan Hamill, dyrektor regionalny na obszar Wielkiej Brytanii oraz Irlandii w firmie Sepura. “Policjantów z Norfolk niedawno uprzedzili ich koledzy z Northamptonshire, którzy także wymienili swoje radiotelefony na urządzenia marki Sepura i docenili zdolność naszej firmy do zwiększania wydajności ich organizacji poprzez wdrażanie naszych rozwiązań łączności krytycznej.”

Źródło: www.radioresourcemag.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.

LOTOS Petrobaltic: Platformy i statki w zasięgu systemu TETRA

LOTOS Petrobaltic i Enspirion wspólnie uruchomili w połowie maja stację bazową systemu łączności krytycznej TETRA na platformie wydobywczej Baltic Beta
Pytania? Zadzwoń