Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze 675 przewoźnych radiotelefonów Sepura dla brytyjskiej policji

675 przewoźnych radiotelefonów Sepura dla brytyjskiej policji

Brytyjska Policja Thames Valley (Thames Valley Police) po raz kolejny zakupiła radiotelefony TETRA firmy Sepura, tym razem 675 sztuk przewoźnych SRG3900 wyposażonych w odbiorniki GPS. Zastąpią one dotychczas użytkowane radiotelefony zainstalowane w radiowozach oraz dyspozytorniach.

Thames Valley Police to największa w Anglii i Walii niemetropolitarna formacja policyjna. Jej funkcjonariusze pilnują porządku w hrabstwach Berkshire, Buckinghamshire oraz Oxfordshire, służąc ponad 2 milionom Brytyjczyków.

Radiotelefony SRG3900 zostały wybrane w rezultacie rygorystycznego procesu selekcji, skupiającego się na takich aspektach, jak interfejs PEI (Peripheral Equipment Interface) oraz funkcja bramki (gateway). Zapewniają one największy zasięg łączności wśród wszystkich dostępnych na rynku terminali TETRA. Istotnym czynnikiem był też fakt, że model SRG3900 GPS ma taki sam interfejs użytkownika, jak ręczne radiotelefony firmy Sepura, z których Thames Valley Police korzysta od dawna. Dzięki temu brytyjska policja zaoszczędziła na kosztach szkolenia funkcjonariuszy.

“Gwarantowanie bezpieczeństwa zarówno obywateli, jak i naszych funkcjonariuszy jest dla nas kwestią najwyższej wagi,” powiedział Julian Smith, inżynier systemu Airwave w Thames Valley Police. “Radiotelefony SRG3900 przewyższają nasze wymagania operacyjne, zapewniając zasięg łączności dokładnie w czasie i miejscu, w którym jest potrzebny.”

Gary Maughan, dyrektor regionalny na obszar Wielkiej Brytanii i Irlandii, skomentował: “Jesteśmy bardzo zadowoleni z kontynuowania naszej relacji z Thames Valley Police. Decyzja, aby skorzystać z naszych radiotelefonów przewoźnych — po długoterminowym użytkowaniu naszych ręcznych radiotelefonów — odzwierciedla naszą ekspansję w obszarze terminali mobilnych i umacnia naszą relację z tą formacją, dając jednocześnie funkcjonariuszom w terenie narzędzia, których potrzebują aby wykonywać swoje zadania bezpiecznie i efektywnie.”

Źródło: www.sepura.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń