Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze 675 przewoźnych radiotelefonów Sepura dla brytyjskiej policji

675 przewoźnych radiotelefonów Sepura dla brytyjskiej policji

Brytyjska Policja Thames Valley (Thames Valley Police) po raz kolejny zakupiła radiotelefony TETRA firmy Sepura, tym razem 675 sztuk przewoźnych SRG3900 wyposażonych w odbiorniki GPS. Zastąpią one dotychczas użytkowane radiotelefony zainstalowane w radiowozach oraz dyspozytorniach.

Thames Valley Police to największa w Anglii i Walii niemetropolitarna formacja policyjna. Jej funkcjonariusze pilnują porządku w hrabstwach Berkshire, Buckinghamshire oraz Oxfordshire, służąc ponad 2 milionom Brytyjczyków.

Radiotelefony SRG3900 zostały wybrane w rezultacie rygorystycznego procesu selekcji, skupiającego się na takich aspektach, jak interfejs PEI (Peripheral Equipment Interface) oraz funkcja bramki (gateway). Zapewniają one największy zasięg łączności wśród wszystkich dostępnych na rynku terminali TETRA. Istotnym czynnikiem był też fakt, że model SRG3900 GPS ma taki sam interfejs użytkownika, jak ręczne radiotelefony firmy Sepura, z których Thames Valley Police korzysta od dawna. Dzięki temu brytyjska policja zaoszczędziła na kosztach szkolenia funkcjonariuszy.

“Gwarantowanie bezpieczeństwa zarówno obywateli, jak i naszych funkcjonariuszy jest dla nas kwestią najwyższej wagi,” powiedział Julian Smith, inżynier systemu Airwave w Thames Valley Police. “Radiotelefony SRG3900 przewyższają nasze wymagania operacyjne, zapewniając zasięg łączności dokładnie w czasie i miejscu, w którym jest potrzebny.”

Gary Maughan, dyrektor regionalny na obszar Wielkiej Brytanii i Irlandii, skomentował: “Jesteśmy bardzo zadowoleni z kontynuowania naszej relacji z Thames Valley Police. Decyzja, aby skorzystać z naszych radiotelefonów przewoźnych — po długoterminowym użytkowaniu naszych ręcznych radiotelefonów — odzwierciedla naszą ekspansję w obszarze terminali mobilnych i umacnia naszą relację z tą formacją, dając jednocześnie funkcjonariuszom w terenie narzędzia, których potrzebują aby wykonywać swoje zadania bezpiecznie i efektywnie.”

Źródło: www.sepura.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń