Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze SRS Polska realizuje kolejne dostawy radiotelefonów marki SEPURA dla polskiej Policji

SRS Polska realizuje kolejne dostawy radiotelefonów marki SEPURA dla polskiej Policji

Pod koniec ubiegłego roku firma SRS POLSKA z Gdańska zrealizowała szereg dostaw terminali marki SEPURA do polskiej Policji. Ponad 300 terminali TETRA STP9000 oraz SRG3900 trafiło do Komend Wojewódzkich w Łodzi, Szczecinie i Krakowie. Oprócz radiotelefonów dostarczano również m.in. zestawy podkaskowe z indukcją kostną, bezprzewodowe i przewodowe zestawy kamuflowane, mikrofonogłośniki oraz ładowarki wielostanowiskowe.

W ramach wspomnianych dostaw przeprowadzono także szkolenia z programowania i obsługi dostarczonego sprzętu prowadzone przez inżynierów Działu Technicznego SRS Polska. Dzięki takim szkoleniom udało się wymienić doświadczeniami specjalistów firmy SRS i zapoznać ze specyfiką użytkowania środków łączności TETRA przez naszą policję.

Należy nadmienić, że terminale Sepura cieszą się wielką popularnością w sąsiednich krajach; niemiecka policja używa już obecnie ponad 110 tys. terminali z logo Sepura, podobnie jest w Szwecji, gdzie służby państwowe korzystają z ogólnokrajowego systemu Rakel w którym zalogowanych jest 25 tys. terminali Sepura, jak również w Norwegii, Danii, na Węgrzech, w Słowenii i Macedonii. W polskich warunkach terminale Sepura są obecnie użytkowane zarówno w ramach infrastruktury Dimetra, jak również systemu eXTRAS Sepura w Łodzi. Mamy nadzieję, że niedługo będziemy mogli podzielić się z Państwem nowinkami technicznymi firmy Sepura których nie powinno zabraknąć na zbliżających się targach Europoltech 2015.

Źródło: SRS Polska, Fot: policja.pl

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA.


Wyłącznym dystrybutorem produktów SEPURA w Polsce jest firma SRS Polska.

SRS_Polska_logo_smallhttp://srspolska.pl/

tel.  +48 58 7463612
fax: +48 58 7463612
email: handlowy@srspolska.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń