Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze SRS Polska realizuje kolejne dostawy radiotelefonów marki SEPURA dla polskiej Policji

SRS Polska realizuje kolejne dostawy radiotelefonów marki SEPURA dla polskiej Policji

Pod koniec ubiegłego roku firma SRS POLSKA z Gdańska zrealizowała szereg dostaw terminali marki SEPURA do polskiej Policji. Ponad 300 terminali TETRA STP9000 oraz SRG3900 trafiło do Komend Wojewódzkich w Łodzi, Szczecinie i Krakowie. Oprócz radiotelefonów dostarczano również m.in. zestawy podkaskowe z indukcją kostną, bezprzewodowe i przewodowe zestawy kamuflowane, mikrofonogłośniki oraz ładowarki wielostanowiskowe.

W ramach wspomnianych dostaw przeprowadzono także szkolenia z programowania i obsługi dostarczonego sprzętu prowadzone przez inżynierów Działu Technicznego SRS Polska. Dzięki takim szkoleniom udało się wymienić doświadczeniami specjalistów firmy SRS i zapoznać ze specyfiką użytkowania środków łączności TETRA przez naszą policję.

Należy nadmienić, że terminale Sepura cieszą się wielką popularnością w sąsiednich krajach; niemiecka policja używa już obecnie ponad 110 tys. terminali z logo Sepura, podobnie jest w Szwecji, gdzie służby państwowe korzystają z ogólnokrajowego systemu Rakel w którym zalogowanych jest 25 tys. terminali Sepura, jak również w Norwegii, Danii, na Węgrzech, w Słowenii i Macedonii. W polskich warunkach terminale Sepura są obecnie użytkowane zarówno w ramach infrastruktury Dimetra, jak również systemu eXTRAS Sepura w Łodzi. Mamy nadzieję, że niedługo będziemy mogli podzielić się z Państwem nowinkami technicznymi firmy Sepura których nie powinno zabraknąć na zbliżających się targach Europoltech 2015.

Źródło: SRS Polska, Fot: policja.pl

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA.


Wyłącznym dystrybutorem produktów SEPURA w Polsce jest firma SRS Polska.

SRS_Polska_logo_smallhttp://srspolska.pl/

tel.  +48 58 7463612
fax: +48 58 7463612
email: handlowy@srspolska.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.

LOTOS Petrobaltic: Platformy i statki w zasięgu systemu TETRA

LOTOS Petrobaltic i Enspirion wspólnie uruchomili w połowie maja stację bazową systemu łączności krytycznej TETRA na platformie wydobywczej Baltic Beta
Pytania? Zadzwoń