Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze SELECTRIC dostarczy radiotelefony TETRA dla Wschodniej Westfalii-Lippe

SELECTRIC dostarczy radiotelefony TETRA dla Wschodniej Westfalii-Lippe

Remiza straży pożarnej w mieście Schloß Holte-Stukenbrock w Niemczech została wybrana jako miejsce oficjalnego podpisania nowej umowy ramowej pomiędzy firmą SELECTRIC Digital Radio-Systems NRW GmbH, a reprezentantami regionu administracyjnego Wschodnia Westfalia-Lippe. Przedmiotem umowy jest dostawa ponad 2800 radiotelefonów TETRA firmy Sepura (w tym wiodących na rynku ręcznych i przewoźnych modeli) i akcesoriów wartych w sumie 2,7 mln €.

Reprezentujący SELECTRIC Jürgen Heußner, dyrektor zarządzający, skorzystał z okazji aby podziękować nabywcom ze Wschodniej Westfalii-Lippe za ich zdecydowanie w wyborze tego rozwiązania i wyrazić swój zaszczyt z możliwości podjęcia z nimi współpracy w celu zapewnienia wszelkich korzyści płynących z tej technologii.

Region Wschodniej Westfalii-Lippe stanowi jedną piątą kraju związkowego Nadrenii Północnej-Westfalii i liczy sobie ponad 2 miliony mieszkańców. Sieć TETRA zostanie wdrożona w powiatach Gütersloh, Herford, Höxter, Lippe i Paderborn, gdzie posłuży zapewnieniu niezawodnej oraz bezpiecznej łączności dla straży pożarnej, służb likwidujących skutki katastrof i służb ratunkowych w regionie.

Współpraca ta została podjęta, aby zmaksymalizować ekonomię skali i umożliwić władzom Wschodniej Westfalii-Lippe zmodernizowanie swojego systemu przed końcem 2013 roku. Od ogłoszenia przetargu wiosną 2012 roku, analizowały one różne propozycje i oferta SELECTRIC okazała się bezsprzecznie zwycięska, z racji swojej ponadprzeciętności pod względem technologicznym a zarazem efektywności ekonomicznej.

 

 

Źródło: www.sepura.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń