Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Marcin Białczak wzmacnia zespół Hytera Mobilfunk w Europie Wschodniej

Marcin Białczak wzmacnia zespół Hytera Mobilfunk w Europie Wschodniej

Dołączenie pana Marcina Białczaka z dniem 1 stycznia 2018 r. do zlokalizowanej w Niemczech firmy Hytera Mobilfunk GmbH umocniło zespół handlowców dla regionu Europy Wschodniej. W ten sposób doświadczony specjalista w zakresie dystrybucji profesjonalnej radiotelefonii przechodzi z nowej spółki-córki Hytery – firmy Sepura do firmy Hytera Mobilfunk.

Marcin-Bialczak-Hytera-Mobilfunk

Marcin Białczak jest od teraz osobą kontaktową odpowiedzialną za produkty TETRA, DMR i LTE oraz rozwiązania systemowe Hytera na terenie Polski, Węgier, Słowenii, Rumunii, Mołdawii, Łotwy i Litwy. „Bardzo się cieszę, że będę mógł w przyszłości wspólnie z zespołem Hytera oferować naszym klientom najlepsze rozwiązania z tej nowej, doskonałej i kompleksowej oferty” — mówi.

Wspólna siła – globalna kompetencja

Firma Hytera Mobilfunk GmbH z Niemiec stanowi część ogólnoświatowej grupy Hytera, do której od maja 2017 r. należą również oferenci rozwiązań TETRA firmy Sepura (Wielka Brytania) i Teltronic (Hiszpania). Dzięki tej fuzji rodzina Hytera łączy ze sobą w Europie centra kompetencji i rozwoju w zakresie infrastruktury TETRA (Bad Münder, Niemcy) i radiotelefonów TETRA (Cambridge, Wielka Brytania) z siłą i zaletami koncernu prowadzącego działalność na całym świecie. „Hytera jest przygotowana na przyszłość. Cieszymy się, że możemy powitać Marcina Białczaka w naszej firmie i w naszym zespole. Przybywa on do nas w ciekawych czasach. Wspólnie pragniemy wiele osiągnąć” — mówi Frank Pauer, Deputy CSO w Hytera Mobilfunk.

Marcin Białczak jest specjalistą w profesjonalnej radiotelefonii, od 17 lat zajmuje się sprzedażą urządzeń komunikacyjnych, z czego przez ponad trzy lata był już odnoszącym sukcesy Business Development Managerem w firmie Sepura. W roku 2016 wyróżniono go w firmie tytułem „Top Achiever”. Jego ojczystym językiem jest polski, ponadto mówi po angielsku i rosyjsku. Na nowym stanowisku Sales Director Central & Eastern Europe w Hytera Mobilfunk będzie mieć on swoją bazę w Polsce i stamtąd podróżować do swoich klientów w Europie Wschodniej.

Kontakt:

Marcin Białczak

Sales Director Central & Eastern Europe

Marcin.Bialczak@hytera.de

Źródło i fot.: https://www.hytera-mobilfunk.com

O firmie Hytera Mobilfunk GmbH

HyteraSpółka Hytera Mobilfunk GmbH jest częścią przedsiębiorstwa Hytera Communications Co. Ltd i należy do wiodącego na świecie producenta wysokiej klasy systemów i urządzeń radiowych TETRA, DMR, LTE i analogowych. Hytera Communications Co. Ltd. dysponuje na całym świecie siecią ponad 60 oddziałów i filii na wszystkich kontynentach i zatrudnia ponad 7000 pracowników. Od ponad 35 lat firma Hytera Mobilfunk GmbH rozwija w Niemczech przyszłość profesjonalnej radiotelefonii i realizuje indywidualnie dobrane rozwiązania.

Wszystkie komunikaty prasowe dostępne są na naszej stronie internetowej  www.hytera-mobilfunk.com.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń