Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Marcin Białczak wzmacnia zespół Hytera Mobilfunk w Europie Wschodniej

Marcin Białczak wzmacnia zespół Hytera Mobilfunk w Europie Wschodniej

Dołączenie pana Marcina Białczaka z dniem 1 stycznia 2018 r. do zlokalizowanej w Niemczech firmy Hytera Mobilfunk GmbH umocniło zespół handlowców dla regionu Europy Wschodniej. W ten sposób doświadczony specjalista w zakresie dystrybucji profesjonalnej radiotelefonii przechodzi z nowej spółki-córki Hytery – firmy Sepura do firmy Hytera Mobilfunk.

Marcin-Bialczak-Hytera-Mobilfunk

Marcin Białczak jest od teraz osobą kontaktową odpowiedzialną za produkty TETRA, DMR i LTE oraz rozwiązania systemowe Hytera na terenie Polski, Węgier, Słowenii, Rumunii, Mołdawii, Łotwy i Litwy. „Bardzo się cieszę, że będę mógł w przyszłości wspólnie z zespołem Hytera oferować naszym klientom najlepsze rozwiązania z tej nowej, doskonałej i kompleksowej oferty” — mówi.

Wspólna siła – globalna kompetencja

Firma Hytera Mobilfunk GmbH z Niemiec stanowi część ogólnoświatowej grupy Hytera, do której od maja 2017 r. należą również oferenci rozwiązań TETRA firmy Sepura (Wielka Brytania) i Teltronic (Hiszpania). Dzięki tej fuzji rodzina Hytera łączy ze sobą w Europie centra kompetencji i rozwoju w zakresie infrastruktury TETRA (Bad Münder, Niemcy) i radiotelefonów TETRA (Cambridge, Wielka Brytania) z siłą i zaletami koncernu prowadzącego działalność na całym świecie. „Hytera jest przygotowana na przyszłość. Cieszymy się, że możemy powitać Marcina Białczaka w naszej firmie i w naszym zespole. Przybywa on do nas w ciekawych czasach. Wspólnie pragniemy wiele osiągnąć” — mówi Frank Pauer, Deputy CSO w Hytera Mobilfunk.

Marcin Białczak jest specjalistą w profesjonalnej radiotelefonii, od 17 lat zajmuje się sprzedażą urządzeń komunikacyjnych, z czego przez ponad trzy lata był już odnoszącym sukcesy Business Development Managerem w firmie Sepura. W roku 2016 wyróżniono go w firmie tytułem „Top Achiever”. Jego ojczystym językiem jest polski, ponadto mówi po angielsku i rosyjsku. Na nowym stanowisku Sales Director Central & Eastern Europe w Hytera Mobilfunk będzie mieć on swoją bazę w Polsce i stamtąd podróżować do swoich klientów w Europie Wschodniej.

Kontakt:

Marcin Białczak

Sales Director Central & Eastern Europe

Marcin.Bialczak@hytera.de

Źródło i fot.: https://www.hytera-mobilfunk.com

O firmie Hytera Mobilfunk GmbH

HyteraSpółka Hytera Mobilfunk GmbH jest częścią przedsiębiorstwa Hytera Communications Co. Ltd i należy do wiodącego na świecie producenta wysokiej klasy systemów i urządzeń radiowych TETRA, DMR, LTE i analogowych. Hytera Communications Co. Ltd. dysponuje na całym świecie siecią ponad 60 oddziałów i filii na wszystkich kontynentach i zatrudnia ponad 7000 pracowników. Od ponad 35 lat firma Hytera Mobilfunk GmbH rozwija w Niemczech przyszłość profesjonalnej radiotelefonii i realizuje indywidualnie dobrane rozwiązania.

Wszystkie komunikaty prasowe dostępne są na naszej stronie internetowej  www.hytera-mobilfunk.com.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń