Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze W przyszłość z firmą Hytera - silniejsi razem w Europie Środkowej i...

W przyszłość z firmą Hytera – silniejsi razem w Europie Środkowej i Wschodniej

Profesjonalna komunikacja mobilna najlepszej jakości oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa, najnowsze innowacje i sprawdzone rozwiązania – zebrane w jednej globalnej grupie firm: Hytera oferuje najpełniejszy asortyment produktów TETRA, DMR i LTE oraz rozwiązań systemowych.

W przyszłość z firmą Hytera: globalna rodzina Hytera powiększa się. Od 1 stycznia firma Hytera Mobilfunk GmbH rozbudowała swoją działalność w Polsce, dostarczając pełny asortyment Hytera i kompetentne doradztwo blisko lokalizacji klienta. Hytera to idealny dostawca wyposażenia w zakresie komunikacji o znaczeniu krytycznym – dla bezpieczeństwa publicznego i infrastruktury krytycznej.

Silniejsi razem – z globalnymi kompetencjami

Jest ku temu kilka ważnych powodów: w globalnej grupie Hytera, firma Hytera Mobilfunk GmbH z Niemiec pełni rolę centrum kompetencji i rozwoju dla infrastruktury TETRA „powstającej w Niemczech”. Wszystkie elementy infrastruktury TETRA takie jak stacja bazowa, jednostki łącznic oraz oprogramowanie do zarządzania siecią są opracowywane i testowane w Niemczech. Firma jest również upoważniona do dystrybucji i stosowania elementów szyfrowanych TEA2 (z Niemiec do Europy), które są wykorzystywane w infrastrukturze oraz wyposażeniu terminali końcowych. TEA2 ma kluczowe znaczenie w zastosowaniach w instytucjach administracyjnych i rządowych w strefie Schengen, w tym w Polsce, Estonii, na Łotwie, Litwie, Słowacji, w Słowenii, Czechach i na Węgrzech.

Nowy członek globalnej rodziny Hytera, firma Sepura z Cambridge w Wielkiej Brytanii, to wiodący producent innowacyjnych i wysokiej jakości radiotelefonów TETRA, które zostały dołączone do pełnego asortymentu grupy. Sepura już teraz dobrze radzi sobie na polskim rynku i ma dobre referencje oraz zadowolonych klientów – firma jest nawet liderem rynkowym radiotelefonów TETRA w niektórych krajach europejskich, na przykład w Niemczech. „W ten sposób gromadzimy nasze duże doświadczenie w Polsce i innych krajach Europy Środkowej oraz Wschodniej, głównie z zakresu obszaru bezpieczeństwa publicznego i transportu publicznego”, mówi Marcin Białczak, dyrektor sprzedaży na Europę Środkową i Wschodnią.

Hytera jest skutecznym partnerem dzięki połączeniu zalet działających globalnie grup firm, zawsze przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz wielu lat doświadczenia i wiedzy w sektorze DMR. Rozwiązania Hytera są doceniane w szczególności w sektorze bezpieczeństwa publicznego, wojsku, straży pożarnej i służbach ratunkowych, wśród operatorów transportu publicznego, lotnisk, w przedsiębiorstwach użyteczności publicznej, przemyśle i handlu detalicznym, a nawet wśród organizatorów wydarzeń. Wiele jednostek straży pożarnej w Polsce korzysta już z rozwiązań radiotelefonów DMR i wyposażenia terminali końcowych firmy Hytera, która zapewnia ich jakość i skuteczność w praktyce na szeroką skalę.

„Razem jako cała grupa jesteśmy niezwykle skutecznym partnerem. Mamy doświadczenie i wiedzę w zakresie wyszukiwania i wdrażania indywidualnie dostosowywanych rozwiązań do wszystkich wymagań klientów. To unikalna sytuacja na rynku i olbrzymia korzyść dla klientów. Z przyjemnością obserwujemy, że nasi klienci z Polski i Europy Wschodniej również korzystają z tych możliwości”, mówi Matthias Klausing, CEO w Hytera Mobilfunk GmbH.

Źródło i fot: https://www.hytera-mobilfunk.com

O firmie Hytera Mobilfunk GmbH

Hytera LogoHytera Mobilfunk GmbH stanowi część Hytera Communications Co. Ltd i jest jednym z wiodących na świecie producentów wysokiej jakości systemów łączności radiowej i bezprzewodowego przesyłu danych TETRA, DMR, LTE oraz analogowych systemów łączności radiowej i terminali. Hytera Communications Co. Ltd. posiada sieć 60 spółek zależnych i oddziałów na całym świecie, zatrudniając ponad 7000 pracowników. Niemiecka Hytera Mobilfunk GmbH kształtuje przyszłość profesjonalnej komunikacji radiowej i wprowadza zindywidualizowane rozwiązania już od ponad 35 lat.

Wszystkie publikacje prasowe są dostępne na stronie internetowej www.hytera-mobilfunk.com.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń