Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze W przyszłość z firmą Hytera - silniejsi razem w Europie Środkowej i...

W przyszłość z firmą Hytera – silniejsi razem w Europie Środkowej i Wschodniej

Profesjonalna komunikacja mobilna najlepszej jakości oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa, najnowsze innowacje i sprawdzone rozwiązania – zebrane w jednej globalnej grupie firm: Hytera oferuje najpełniejszy asortyment produktów TETRA, DMR i LTE oraz rozwiązań systemowych.

W przyszłość z firmą Hytera: globalna rodzina Hytera powiększa się. Od 1 stycznia firma Hytera Mobilfunk GmbH rozbudowała swoją działalność w Polsce, dostarczając pełny asortyment Hytera i kompetentne doradztwo blisko lokalizacji klienta. Hytera to idealny dostawca wyposażenia w zakresie komunikacji o znaczeniu krytycznym – dla bezpieczeństwa publicznego i infrastruktury krytycznej.

Silniejsi razem – z globalnymi kompetencjami

Jest ku temu kilka ważnych powodów: w globalnej grupie Hytera, firma Hytera Mobilfunk GmbH z Niemiec pełni rolę centrum kompetencji i rozwoju dla infrastruktury TETRA „powstającej w Niemczech”. Wszystkie elementy infrastruktury TETRA takie jak stacja bazowa, jednostki łącznic oraz oprogramowanie do zarządzania siecią są opracowywane i testowane w Niemczech. Firma jest również upoważniona do dystrybucji i stosowania elementów szyfrowanych TEA2 (z Niemiec do Europy), które są wykorzystywane w infrastrukturze oraz wyposażeniu terminali końcowych. TEA2 ma kluczowe znaczenie w zastosowaniach w instytucjach administracyjnych i rządowych w strefie Schengen, w tym w Polsce, Estonii, na Łotwie, Litwie, Słowacji, w Słowenii, Czechach i na Węgrzech.

Nowy członek globalnej rodziny Hytera, firma Sepura z Cambridge w Wielkiej Brytanii, to wiodący producent innowacyjnych i wysokiej jakości radiotelefonów TETRA, które zostały dołączone do pełnego asortymentu grupy. Sepura już teraz dobrze radzi sobie na polskim rynku i ma dobre referencje oraz zadowolonych klientów – firma jest nawet liderem rynkowym radiotelefonów TETRA w niektórych krajach europejskich, na przykład w Niemczech. „W ten sposób gromadzimy nasze duże doświadczenie w Polsce i innych krajach Europy Środkowej oraz Wschodniej, głównie z zakresu obszaru bezpieczeństwa publicznego i transportu publicznego”, mówi Marcin Białczak, dyrektor sprzedaży na Europę Środkową i Wschodnią.

Hytera jest skutecznym partnerem dzięki połączeniu zalet działających globalnie grup firm, zawsze przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz wielu lat doświadczenia i wiedzy w sektorze DMR. Rozwiązania Hytera są doceniane w szczególności w sektorze bezpieczeństwa publicznego, wojsku, straży pożarnej i służbach ratunkowych, wśród operatorów transportu publicznego, lotnisk, w przedsiębiorstwach użyteczności publicznej, przemyśle i handlu detalicznym, a nawet wśród organizatorów wydarzeń. Wiele jednostek straży pożarnej w Polsce korzysta już z rozwiązań radiotelefonów DMR i wyposażenia terminali końcowych firmy Hytera, która zapewnia ich jakość i skuteczność w praktyce na szeroką skalę.

„Razem jako cała grupa jesteśmy niezwykle skutecznym partnerem. Mamy doświadczenie i wiedzę w zakresie wyszukiwania i wdrażania indywidualnie dostosowywanych rozwiązań do wszystkich wymagań klientów. To unikalna sytuacja na rynku i olbrzymia korzyść dla klientów. Z przyjemnością obserwujemy, że nasi klienci z Polski i Europy Wschodniej również korzystają z tych możliwości”, mówi Matthias Klausing, CEO w Hytera Mobilfunk GmbH.

Źródło i fot: https://www.hytera-mobilfunk.com

O firmie Hytera Mobilfunk GmbH

Hytera LogoHytera Mobilfunk GmbH stanowi część Hytera Communications Co. Ltd i jest jednym z wiodących na świecie producentów wysokiej jakości systemów łączności radiowej i bezprzewodowego przesyłu danych TETRA, DMR, LTE oraz analogowych systemów łączności radiowej i terminali. Hytera Communications Co. Ltd. posiada sieć 60 spółek zależnych i oddziałów na całym świecie, zatrudniając ponad 7000 pracowników. Niemiecka Hytera Mobilfunk GmbH kształtuje przyszłość profesjonalnej komunikacji radiowej i wprowadza zindywidualizowane rozwiązania już od ponad 35 lat.

Wszystkie publikacje prasowe są dostępne na stronie internetowej www.hytera-mobilfunk.com.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń