Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Firma NEXRAD Telecom weźmie udział w targach Europoltech 2013

Firma NEXRAD Telecom weźmie udział w targach Europoltech 2013

Firma NEXRAD Telecom weźmie udział w targach EUROPOLTECH 2013, które odbędą się w dniach 17-19 kwietnia 2013 w warszawskiej hali EXPO XXI.  Swoje produkty zaprezentuje na Stoisku nr I.14. Wśród nowości firmy m.in. uniwersalny integrator łączności radiowej i stacjonarnej NEX-RDS zgłoszony do konkursu o nagrodę Złota Gwiazda Policji.

NEX-RDS jest nowym produktem firmy Nexrad Telecom, stworzonym w kooperacji z firmą Nowatel, który współpracuje z urządzeniami systemów MOTOTRBO DMR, dPMR, TETRA, GSM, jak również z terminalami satelitarnymi. System obsługuje radiotelefony pracujące w trybie analogowym i cyfrowym zarówno firmy Motorola, jak i innych znanych na świecie producentów łączności radiowej.

W przeciwieństwie do konkurencyjnych rozwiązań na rynku telekomunikacyjnym, NEX-RDS nie wymaga wykorzystania rozwiązań konkretnych producentów serwerów telekomunikacyjnych czy rejestratorów. NEX-RDS tworzy platformę integrującą istniejące już u klienta systemy telekomunikacyjne w jeden spójny system telekomunikacyjny.

Poza NEX-RDS na stoisku firmy pojawią się radiotelefony nowej generacji firmy Motorola i konsole dyspozytorskie DMR – pozwalające na nawiązanie łączności ze stacjami ruchomymi oraz lokalizację tych stacji w terenie.

Radiotelefony kamuflowane DMR – zapewniające łączność funkcjonariuszom pracującym w cywilu oraz różnorodny sprzęt służący do bezpiecznej komunikacji w niebezpiecznych miejscach.

Źródło: NEXRAD Telecom

O firmie NEXRAD Telecom. www.nexrad.pl

 

NEXRAD Telecom od 2001 roku jest integratorem systemów radiokomunikacyjnych. Na swym koncie ma wiele wdrożeń systemów TETRA, DMR, Astro P25 dla służb bezpieczeństwa publicznego oraz klientów komercyjnych. Jest partnerem technologicznym światowych firm pracujących w branży radiokomunikacyjnej m.in.: Motorola Solutions, Selex Elsag, 3eTI, Thales Communications.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.

LOTOS Petrobaltic: Platformy i statki w zasięgu systemu TETRA

LOTOS Petrobaltic i Enspirion wspólnie uruchomili w połowie maja stację bazową systemu łączności krytycznej TETRA na platformie wydobywczej Baltic Beta
Pytania? Zadzwoń