Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze TETRA na berlińskich targach mody

TETRA na berlińskich targach mody

Riedel Communications, dostawca sieci komunikacji głosowej oraz transmisji audio/wideo, wspólnie z firmą Gegenbauer świadczącą usługi kompleksowego zarządzania nieruchomościami zapewniła łączność radiową podczas niedawnych targów mody Panorama. Odbywały się one w ramach Berlińskiego Tygodnia Mody, w dniach 19–21 stycznia.

Obydwie firmy dostarczyły ponad 100 przenośnych radiotelefonów TETRA marki Motorola i 20 zestawów nagłownych, które były wykorzystywane w ochronie, zarządzaniu ruchem i organizacji całego wydarzenia.

„Fashion Week Berlin jest uznawany za najważniejsze wydarzenie w niemieckim przemyśle modowym”, powiedział Ralf Strotmeier, szef łączności w spółce Panorama Fashion Fair Berlin GmbH. „Podczas tak dużej imprezy kluczowa jest dokładna komunikacja pomiędzy różnymi wystawami. Sprawne poprowadzenie wszystkiego jest niewyobrażalne bez infrastruktury na której można polegać. Technologia TETRA dostarczona przez firmy Riedel i Gegenbauer, wraz z konsultacjami i wsparciem technicznym, odegrała istotną rolę w całkowicie pomyślnej organizacji tego wydarzenia”.

Komunikację pomiędzy radiotelefonami umożliwiały specjalnie uruchomione na tę okazję stacje bazowe TETRA. Technologia ta zaoferowała znaczne korzyści względem konwencjonalnej łączności, takie jak wyśmienitą jakość dźwięku, elastyczne funkcje wywołań grupowych i płynne przekazywanie połączenia pomiędzy poszczególnymi stacjami bazowymi. Nie bez znaczenia była też możliwość transmisji danych i szyfrowanie całości komunikacji.

„Za sprawą naszego rozległego doświadczenia w dostarczaniu rozwiązań łączności radiowej na potrzeby wydarzeń dużej wagi, jesteśmy na bardzo dobrej pozycji do oferowania skoordynowanych rozwiązań dla organizatorów wystaw, targów i innych dużych imprez wymagających elastycznej i niezawodnej komunikacji”, skomentował Marcel Gericke, specjalista ds. łączności radiowej i interkomowej w Riedel Communications. „Współpraca z firmą Gegenbauer w zapewnianiu udanego przebiegu targów Panorama Berlin była przyjemnością”.

Źródło i fot.: www.riedel.net

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.
Pytania? Zadzwoń